Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Šarūnas Beniušis surinko net 37 naudingumo balus, o jo vedamas Joniškio „Delikatesas“ (17-11) namuose 90:79 (21:16, 25:23, 22:20, 21:20) pranoko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (16-12).

27
37
78%
7/9
11

Š. Beniušis pelnė 27 taškus (10/14 dvit., 7/9 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo bei surinko 37 naudingumo balus.

Klaipėdiečiai ir joniškiečiai pateko tarp aštuonių stipriausių čempionato komandų bei būtent su šiomis ekipomis kausis trečiajame ir ketvirtajame reguliaraus sezono ratuose. Trečiojo NKL rato kovos prasidės jau kitą savaitgalį, o detalesnis rungtynių tvarkaraštis paaiškės artimiausiu metu.

Tadas Pažėra pelnė 5 taškus iš eilės, po tritaškį pridėjo Nojus Mineikis ir Lukas Kreišmontas, o 11:0 antrąjį kėlinį laimėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ įgijo 6 taškų persvarą (27:21). Vis dėlto Joniškio ekipa greitai susigrąžino persvarą į savo rankas – antrąją antrojo kėlinio dalį „Delikatesas“ užbaigė galinga atkarpa 24:8 bei į ilgąją pertrauką nusinešė 8 taškų pranašumą (39:47).

Didžiąją laiko dalį antrojo susitikimo pusėje klaipėdiečių deficitas siekė dviženklę taškų ribą, o ketvirtajame kėlinyje ji buvo išaugusi iki 17 taškų – 59:76. Prieš susitikimo pabaigę uostamiesčio krepšininkai deficitą sumažino 11 taškų – 79:90.

„Neptūnas-Akvaservis“ komandos neišgelbėjo ir ryškiai žibėjęs Tadas Pažėra. Gynėjas per 26 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Klaipėdiečiai realizavo vos 18 proc. tritaškių (6 iš 33), tuo metu „Delikatesas“ – 45 proc. (9 iš 20).

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 27 (11 atk. kam., 37 naud. bal.), Airidas Giedraitis 17 (3/6 trit.), Mantvydas Žukauskas 12 (6 atk. kam.), Andrius Globys 11 (10 atk. kam.), Rytis Biliartas 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Tadas Pažėra 24 (33 naud. bal.), Deividas Anužis 12, Erikas Kubilius 11, Vytautas Šarakauskas (11 atk. kam.) ir Rokas Gadiliauskas – po 7.