Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (22-16) patyrė pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL).

18
21
6
4

Audriaus Mineikio auklėtiniai išvykoje 78:83 (19:17, 18:21, 13:24, 28:21) pripažino „Telšių“ (31-7) krepšininkų pranašumą.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo įnirtinga kova ir nei vienai komandai nepavyko atitrūkti. Antroje kėlinio pusėje klaipėdiečiai po Mato Vaitkaus dvitaškio spurtavo 9:2, tačiau Rytis Biliartas pelnė 8 taškus paeiliui ir po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai buvo priekyje 19:17.

Antrąjį ketvirtį „Telšiai“ pradėjo 6 taškais be atsako, bet Vytauto Šarakausko pastangomis klaipėdiečiai persvėrė rezultatą (30:26).

Visgi „Telšiai“ po Gyčio Sirutavičiaus tritaškio su pražanga išlygino rezultatą, o klaipėdiečiams sunkiai randant kelius link varžovų krepšio po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo minimalų atsilikimą 37:38.

Po ilgosios pertraukos aikštėje pradėjo dominuoti „Telšių“ krepšininkai, kurie spurtavo 18:5 ir įgijo 14 taškų pranašumą (42:56).

Klaipėdiečiams ir toliau sunkiai rando kelių link varžovų krepšio, bet, kėlinio pabaigą kiek sėkmingiau sužaidę klaipėdiečiai atsilikinėjo 12 taškų 62:50.

Trečiajame kėlinyje likus žaisti 6 sekundes už antrą nesportinę pražangą aikštelę paliko Klaidas Metrikis.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti  dvi minutes po Adomo Sidarevičiaus tritaškio ir Vytauto Šarakausko baudos metimo klaipėdiečiai priartėjo iki 3 taškų. Laurynas Kaveckis atsakė tiksliu tritaškių, svečiai dar bandė spausti varžovus, bet turėjo pripažinti „Telšių“ pranašumą.

„Neptūnas-Akvaservis“: Vytautas Šarakauskas 15 (12 atk. kam.), Nojus Mineikis 14, Matas Vaitkus 12, Adomas Sidarevičius 10.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis ir Rytis Biliartas po 18, Gytis Sirutavičius 15, Mindaugas Norkus 14.