Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Žaidžiantysis trenerio asistentas Laurynas Mikalauskas surengė galingą pasirodymą, Mantvydas Staniulis pakartojo šio sezono rezultatyvių perdavimų rekordą, o šių žaidėjų vedami Palangos „Kuršiai“ (6-5) NKL – VIKINGLOTTO čempionate sugrįžo į pergalių kelią.

22
34
16
67%
2/3

Vytauto Buzo auklėtiniai namuose 91:82 (20:19, 17:21, 20:21, 34:21) palaužė Mažeikių „Erelius“ (5-14).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako ir po Mantvydo Staniulio dvitaškio rezultatas tapo lygus (66:66).

Likus 4 minutėms „Kuršiai“ spurtavo 7:0, Taurantas Tamošiūnas smeigė tritaškį ir nutolino savo klubą per 5 taškus (78:73).

Iki rungtynių pabaigos likus 2,5 minutės Ernestas Naruševičius pasižymėjo dvitaškiu ir sugražino viltis pakovoti dėl pergalės (77:80), tačiau palangiškiai atsakė spurtu 9:2 ir po Roberto Keliačiaus dėjimo rungtynių baigtis tapo aiški (89:79).

Palangos ekipą į pergalę vedė Laurynas Mikalauskas. Aukštaūgis per 32 minutes pelnė 22 taškus (10/15 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 16 bei prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 34 naudingumo balus.

L. Mikalauskui puikiai talkino ir kamuoliais maitino Mantvydas Staniulis, kuris per 36 minutes pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 5 kamuolius, atliko 15 rezultatyvių perdavimų ir surinko 28 naudingumo balus.

Išdalinęs 16 rezultatyvių perdavimų Staniulis pakartojo šio sezono lygos, bei asmeninį karjeros rekordą.

Į „Kuršius“ sugrįžęs Laurynas Lučinskas per 18 minučių pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit.), 1 atkovotu bei 2 prarastais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 blokuotu metimu bei 3 naudingumo balais.

Pirmoje rungtynių pusėje komandos žygiavo koja kojon ir po Mantvydo Žukausko tritaškio prieš ilgąją pertrauką šeimininkai priartėjo iki 3 taškų (47:50).

Trečiojo kėlinio pradžioje mažeikiškiai surengė galingą spurtą 18:6 ir po Karolio Sapiegos tolimo šūvio įgijo 12 taškų pranašumą (58:46).

Vis dėlto V. Buzo auklėtiniai rankų nenuleido, ketvirčio pabaigoje savo ruožtu atsakė atkarpa 11:3 ir po R. Keliačiaus dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (57:61).

„Kuršiai“: Taurantas Tamošiūnas 23 (5/11 trit.), Laurynas Mikalauskas 22 (16 atk. kam., 10/15 dvit.), Robertas Keliačius 13 (6 atk. kam.), Mantvydas Staniulis 11 (15 rez. perd., 5 per. kam., 28 naud. bal.).

„Ereliai“: Karolis Sapiega 20 (5 atk. kam.), Andrius Gaidys 17 (10 rez. perd., 7 kl.), Ernestas Naruševičius 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Augustinas Venckus 10 (2/11 trit.).