Nuotr.: A.Čiža

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (10-10).

Karolio Abramavičiaus vadovaujama ekipa per pratęsimą 95:88 (26:24, 17:23, 11:13, 28:22, 13:6) nukovė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (7-14).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Ignas Juškevičius pataikė baudą ir padidino šeimininkų persvarą iki 2 taškų (80:78). Vis tik Povilas Gaidys atsakė dvitaškiu, Edgaras Stanionis pelnė taškus iš po krepšio ir prasidėjus paskutinei minutei persvarą įgijo „Perlas“ – 82:80.

Pratęsimą išplėšė taiklios Evaldo Džiaugio baudos, iki ketvirčio pabaigos likus 20 sekundžių. Lemiama „Perlo“ ataka buvo patikėta Martynui Linkevičiui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Vis tik šiuo šansu nepasinaudojusi Vilkaviškio ekipa spurtavo pratęsime. E. Stanionis pelnė taškus su pražanga, M. Linkevičius atliko sėkmingą reidą krepšio link, o E. Stanionis pridėjo tritaškį ir 10:0 spurtavęs „Perlas“ susikrovė pergalingą pranašumą – 92:83.

Įspūdingą pasirodymą surengęs M. Linkevičius surinko 34 taškus (7/12 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), 12 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 42 naudingumo balus.

Puolėjui tai buvo geriausios rungtynės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse tiek rezultatyvumo, tiek surinktų naudingumo balų prasme.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žauneriūnas 21 (3/5 dvit., 4/11 trit.), Airidas Giedraitis 17 (2/6 dvit., 4/10 trit.), Evaldas Džiaugys (2/8 trit., 13 atk. kam., 7 kld.) ir Rokas Mačiulis (4/4 trit.) po 12, Ignas Juškevičius 11 (3/9 dvit., 13 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 34 (7/12 dvit., 5/10 trit., 12 atk. kam., 42 naud. bal.), Edgaras Stanionis 21 (4/8 trit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Povilas Gaidys 14 (4/7 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 11, Julius Liesis 10 (3/11 dvit.. 0/3 trit.).