Nuotr.: D. Petraitis
Nuotr. D. Petraitis

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) krepšininkai.

16
24
83%
5/6
3

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 109:72 (24:8, 26:25, 29:20, 30:19) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (1-1) krepšininkus.

Šeimininkai aikštelėje dominavo nuo pat rungtynių pradžios. Pirmajame kėlinyje Marijampolės ekipa surengė spurtą 24:8, kurį dvitaškiu užbaigė Edvinas Jezukevičius.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino ir, nors „Delikatesas“ per 10 minučių atkarpą pelnė 25 taškus, „Sūduva-Mantinga“ minimaliu pranašumu vis tiek laimėjo ketvirtį bei prieš pertrauką įgijo 17 taškų persvarą (50:33).

Po pertraukos marijampoliečiai iniciatyvos iš rankų nepaleido – 4 taškus paeiliui pelnė Evaldas Džiaugys, dvitaškį pridėjo E. Jezukevičius ir trečiajame kėlinyje persvara pasiekė rekordinę – 26 taškų (75:49).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose E. Džiaugys, kuris per 23 minutes surinko 17 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit., 4/5 baud.), 7 atkovotus kamuolius, klaidą, bloką, 3 išprovokuotas pražangas ir 23 naudingumo balus.

„Delikateso“ komandoje išsiskyrė Donnellas Karonas Cegersas, kuris pelnė 20 taškų (8/12 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 2 sykius suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Džiaugys 17 (7 atk. kam.), Ignas Labutis 16 (7 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 15, Edvinas Jezukevičius 14 (7 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 11, Aurimas Urbonas 10, Šarūnas Beniušis 9 (6 atk. kam.).

„Delikatesas“: Donnellas Karonas Cegersas 20, Ignas Daukšys, Darionas Rackley (5 atk. kam.), Laimonas Remeikis po 11, Valerijus Anisimovas 9 (5 kl.).