Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Antrajame kėlinyje tik 9 taškus praleidę Vilkaviškio „Perlo“ (4-1) krepšininkai 91:78 (24:22, 29:9, 20:19, 18:28) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-4) ekipą ir iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“.

27
18
83%
5/6
83%
5/6

Vilkaviškio komandai Mantas Šerkšnas per 25 minutes pelnė 27 taškus (5/6 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Tvirtą žingsnį pergalės link Vilkaviškio komanda padėjo antrajame kėlinyje. Jį „Perlas“ laimėjo net 20 taškų persvarą 29:9 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 22 taškų pranašumą (53:31).

„Neptūno“ dubleriai ketvirtajame kėlinyje kilo į šturmą ir įpusėjus ketvirčiui buvo sumažinę deficitą iki 11 taškų (69:80), tačiau tuomet „Perlo“ krepšininkai vėl atitrūkto ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Oskaras Pleikys, kuris surinko 12 taškų (2/4 dvit., 0/1 trit., 8/10 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 27 (5/6 dvit., 4/11 trit., 5/6 baud.), Augustinas Venckus 17 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Šarūnas Valunta 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), Ginas Mulevičius 9 (8 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 21 (5/12 trit.), Gediminas Leščiauskas 17 (4/12 dvit., 3/9 trit.), Radvilas Kneižys 13 (3/7 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Oskaras Pleikys 12 (8/10 baud., 8 atk. kam.).