Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Robertas Subotkevičius pelnė 27 taškus, o jo traukiami „Mažeikiai“ (1-3) „7bet-NKL“ iškovojo pirmąją pergalę.

22
27
100%
4/4
4

Mažeikių klubas išvykoje po atkaklios kovos 89:86 (26:24, 16:21, 28:18, 19:23) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (1-3).

Nugalėtojams R. Subotkevičius surinko 27 taškus (6/10 dvit., 5/10 trit.) ir sugriebė 7 kamuolius.

Mažeikių ekipos gretose taip pat išsiskyrė Karolis Babušis, kurio sąskaitoje per 25 minutes buvo 22 taškai (3/7 dvit., 4/5 trit., 4/4 baudų), 4 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos „Mažeikiai“ turėjo 8 taškų persvarą (88:80). Lemiamu metu Erikas Jakštys turėjo progą išplėšti pratęsimą, bet jo šūvis buvo netikslus.

Joniškio komandai Tomas Balčiūnas per 33 minutes pelnė 21 tašką (6/11 dvit., 1/1 trit., 6/8 baudų), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Delikatesas“: Donnellis Cegersas 24 (9/16 dvit.), Tomas Balčiūnas 21 (6/11 dvit., 6/8 baud., 15 atk. kam., 38 naud.), Erikas Jakštys 17 (4/7 dvit., 3/7 trit., 7 atk. kam.), Darionas Rackley 9 (4/4 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam., 2 blok., 4 kld.).

„Mažeikiai“: Robertas Subotkevičius 27 (6/10 dvit., 5/10 trit., 7 atk. kam.), Karolis Babušis 22 (3/7 dvit., 4/5 trit., 4 rez. perd., 27 naud.), Ordane'as Kanda-Kanyinda 19 (6/8 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Mindaugas Motuzas 10, Medas Kuprijanovas 8 (6 atk. kam., 4 per. kam.).