Nuotr.: G.Šiuparys
Nuotr. G.Šiuparys

Herkus Kumpys likus 9 sekundėms smeigė pergalingą tritaškį, o ketvirtajame kėlinyje 15 taškų deficitą panaikinę Palangos „Kuršiai“ (4-2) „7bet-NKL“ palaužė iki tol be pralaimėjimų žygiavusią Šakių „Vyčio“ (5-1) komandą.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose triumfavo 92:90 (19:26, 19:23, 23:22, 31:19).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui Šarūnas Vingelis smeigė tritaškį, dvitaškį pridėjo Marijus Užupis, o „Vyčio“ persvara pasiekė rekordinę 15 taškų ribą (76:61).

Likus pusšeštos minutės iki mačo pabaigos Šakių klubas dar turėjo 12 taškų pranašumą (84:72), bet tuomet „Kuršiai“ pakilo į šturmą.

Derekas Hanesas pataikė dvi baudas ir du dvitaškius, Ernestas Jaškus pasižymėjo dviem taškais, o „Kuršiai“ po atkarpos 8:0 likus 3 minutėms priartėjo iki 4 taškų (80:84).

Likus dviem minutėms D. Hanesas smeigė tritaškį, netrukus Tadas Kararinas pasižymėjo dvitaškiu ir šeimininkai priartėjo iki 1 taško – 85:86.

Tas pats T. Kararinas likus 26 sekundėms „Kuršius“ išvedė į priekį 89:88, bet Pauliaus Semaškos reidas po krepšiu baigėsi dvitaškiu ir „Vytis“ likus 12 sekundžių pirmavo 90:89.

Tuomet Herkus Kumpys smeigė tritaškį ir „Kuršiams“ suteikė dviejų taškų atsargą, o lemiamas Pauliaus Semaškos tritaškis nelietė krepšio.

Pergalingas metimas:

„Vytis“ iki šio mačo buvo laimėjęs penkis sykius paeiliui, o Palangos klubas iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

„Vytis“ vertėsi be Aurelijaus Pukelio ir Pauliaus Beliavičiaus, o „Kuršiams“ nepadėjo Laurynas Mikalauskas.

Palangos komandai Karolis Sapiega per 31 minutę pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai žaidė 23 taškus pelnęs (9/13 dvit., 1/5 trit.) ir 7 rezultatyvius perdavimus atlikęs D. Hanesas.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Marijus Užupis, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 23 taškai (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/9 baudų), 11 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Pauliaus Semaškos perdavimai:

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 23 (9/13 dvit., 1/5 trit., 7 rez. perd.), Herkus Kumpys 16 (3/6 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Karolis Sapiega 15 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 29 naud.), Tadas Kararinas 12 (4/10 dvit., 1/5 trit., 6 atk. kam.), Ernestas Jaškus 9 (5/6 baud.), Tadas Budrys (4/6 dvit.) ir Vidmantas Užkuraitis (2/3 trit.) po 8.

„Vytis“: Marijus Užupis 23 (4/7 dvit., 4/8 trit., 3/9 baud., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 26 naud.), Šarūnas Vingelis 20 (4/7 trit., 7 rez. perd., 25 naud.), Paulius Semaška (5/7 dvit., 3/8 trit., 10 rez. perd.) ir Augustinas Mikštas (8/9 dvit.) po 19.