Sėkmingą atkarpą „7bet-NKL“ tęsia Kauno rajono „Atletas“ (6-5).

27
43%
3/7
11

Kauniečiai išvykoje 96:88 (22:19, 24:23, 21:19, 29:27) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (6-5).

„Atletas“ per pastarąsias penkerias rungtynes pergale džiaugėsi keturis kartus. „Perlo“ forma smigo – patirti trys pralaimėjimai paeiliui.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius, kuris per 37 minutes pasižymėjo 19 taškų (4/6 dvit., 3/7 trit., 2/2 baudų), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyviais perdavimais ir 27 naudingumo balais.

Vilkaviškio komandai Rokas Stankevičius per 28 minutes pelnė 20 taškų (8/8 dvit., 1/6 trit., 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynės klostėsi lygiai iki antrojo kėlinio pabaigos, kai svečiai laimėjo atkarpą 6:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (46:37).

Antroje mačo pusėje „Perlui“ pavyko sugrįžti į rungtynes ir net įgauti 2 taškų pranašumą (70:68), tačiau Gyčio Sirutavičiaus tritaškio užkurtas „Atletas“ greit susikrovė dviženklį pranašumą (84:74).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 20 (8/8 dvit., 1/6 trit.), Mantas Šerkšnas 16 (5/7 dvit., 1/7 trit.), Šarūnas Valunta 15 (4/7 dvit., 4/8 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 6 kld.), Augustinas Venckus 14 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Aurimas Birgelis 8 (2/4 trit.).

„Atletas“: Martynas Linkevičius 19 (4/6 dvit., 3/7 trit., 11 atk. kam., 27 naud.), Gytis Sirutavičius 17 (4/6 dvit., 2/4 trit., 3 per. kam.), Julius Liesis 15 (4/5 dvit., 4 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 11 (2/3 trit., 4 rez. perd.), Egidijus Dimša 9 (3/8 dvit., 7 atk. kam.), Ignas Juškevičius 8 (4/4 dvit.), Amandas Urkis (4 kld.) ir Karolis Babkauskas (2/3 trit.) po 7.