Nuotr.: „Atletas“

„7bet-NKL“ čempionate į pergalių kelią sugrįžo Palangos „Kuršiai“ (10-12).

Povilo Šakinio auklėtiniai namie 62:58 (10:13, 16:8, 18:15, 18:22) įveikė Kauno r. „Atletą“ (11-10).

Per visą antrąjį kėlinį „Kuršiai“ leido savo varžovams įmesti 8 taškus, todėl Ernesto Jaškaus baudų metimai išvedė namų komandą į priekį (26:21).

Visgi po ilgosios pertraukos „Atletas“ reabilitavosi – Karolio Babkausko tritaškis sukūrė svečiams trapią persvarą (32:31), į kurią Palangos klubas sureagavo spurtu 8:0 (44:36).

Tiksint paskutinei rungtynių minutei Ignas Juškevičius Kauno r. komandai vėl suteikė minimalų pranašumą (58:57), bet į tai Justinas Youngas atsakė taikliu dvitaškiu (59:58).

Likus 22 sekundėms Martynas Linkevičius ėmėsi iniciatyvos, bet jo metimas skriejo pro šalį, o atšokusį kamuolį sugriebė J. Youngas.

Amerikietis prametė abu baudų metimus, tačiau kamuolį pagavo komandos draugas Karolis Sapiega.

K. Sapiegos baudų metimai buvo taiklūs (61:58), o paskutinę progą išplėšti pratęsimą turėjo M. Linkevičius, bet jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Palangos komandai Karolis Sapiega per 37 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Derekas Hanesas, per 29 minutes pelnęs 19 taškų (4/9 dvit., 3/4 trit.). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kauno r. klube išsiskyrė Karolis Babkauskas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 15 taškų (0/1 dvit., 5/10 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 19 naudingumo balų.

„Kuršiai“: Derekas Hanesas 19 (4/9 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Karolis Sapiega 14 (5/6 baud., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Tadas Kararinas (4 kld.) ir Ernestas Jaškus po 9.

„Atletas“: Karolis Babkauskas 15 (5/10 trit.), Martynas Linkevičius 14 (4/9 trit., 12 atk. kam.), Ignas Juškevičius 11 (5/9 dvit., 4 rez. perd.).