Nuotr.: BC Gargždai
Nuotr. BC Gargždai

Vilniaus „Perlas Energija“ (7-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo „7bet-NKL“ čempionate.

19
31
67%
6/9
10

Vilniaus klubas svečiuose 70:82 (10:20, 15:21, 20:17, 25:24) turėjo pripažinti „Gargždų“ (19-5) pranašumą.

Tai jau penktasis vilniečių pralaimėjimas iš eilės.

Antrajame kėlinyje „Gargždai“ turėjo susikrovę 18 taškų pranašumą (40:22), tačiau po ilgosios pertraukos jiems viskas pradėjo slysti iš rankų.

Trečiajame ketvirtyje Andreas Kalogiros ir Erikas Jermolajevas pataikė po tritaškį, o Augustinas Kiudulas pridėjo dvitaškį ir „Ryto“ dublerių deficitas sumažėjo iki 7 taškų (39:46).

Tiksint paskutinėms 4 minutėms iki rungtynių pabaigos A. Kiudulas dviejų taškų vertės metimu priartino svečius iš Vilniaus dar arčiau gargždiškių (64:68), bet tai buvo paskutinis jų rimtesnis mėginimas perlaužti rungtynes.

Gargždų komandai Mantas Ruikis per 40 minučių pelnė 19 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 31 naudingumo balą.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Kiudulas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 24 taškai (7/8 dvit., 3/8 trit., 1/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 19 (6/9 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam., 31 naud.), Benas Ilevičius 16 (5/5 dvit., 2/4 trit.), Simas Galdikas 14 (5/11 dvit.), Mindaugas Stašys 12 (4/10 dvit., 9 rez. perd.), Arvydas Kačinas 11 (7/7 baud.).

„Perlas Energija“: Augustinas Kiudulas 24 (7/8 dvit., 3/8 trit., 7 atk. kam., 8 kld.), Andreas Kalogiros 14 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 9 (2/8 trit.).