Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Paskutiniame kėlinyje dominavę „Telšiai“ (19-5) iškovojo devynioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

12
17
10
2

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 89:69 (28:23, 18:18, 20:19, 23:9) nugalėjo paskutiniame ketvirtyje subyrėjusius Vilkaviškio „Perlo“ (12-12) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Telšiai“ pradėjo bėgti nuo savo varžovų – Andrius Globys ir Mantvydas Žukauskas pelnė po dvitaškį, o Edgaras Stanionis pridėjo tritaškį, kuris padėjo „Telšiams“ susikurti rekordinę 12 taškų persvarą (64:52).

Visgi reikalingiausiu momentu svečiai iš Vilkaviškio puolime rado resursų ir prieš pat lemiamą kėlinį po Šarūno Valuntos taškų apkarpė deficitą iki 6 taškų (60:66).

Tačiau ketvirtajame kėlinyje „Telšiai“ sustabdė „Perlo“ puolimą, o patys toliau šuoliavo į priekį, laimėdami ketvirtį 23:9.

Telšių komandai Mindaugas Norkus per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 17 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Edgaras Stanionis, per 21 minutę pelnęs 17 taškų (2/4 dvit., 4/8 trit.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (8/9 dvit., 1/1 trit., 2/6 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 23 naudingumo balai.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 17 (4/8 trit.), Deividas Rasys 14 (5/8 dvit., 1/5 trit.), Mindaugas Norkus (5/6 dvit., 10 atk. kam.) ir Mantvydas Žukauskas (2/5 trit.) po 12, Vilius Pocius 11 (4/7 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Laurynas Kaveckis 10, Ovidijus Kaminskis 9 (3/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 21 (8/9 dvit.), Augustinas Venckus (3/7 trit., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.) ir Mantas Šerkšnas (3/7 trit.) po 12, Šarūnas Valunta (5 rez. perd.) ir Ginas Mulevičius (2/4 trit.) po 7.