Nuotr.: D. Repečka
Nuotr. D. Repečka

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (31-5) iškovojo dar vieną pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

18
21
50%
3/6
4

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namuose 78:67 (16:15, 25:21, 17:11, 20:20) pranoko Kauno „Žalgirį-2“ (16-20) bei įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.

Marijampoliečiai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Ignas Labutis bei Aurimas Urbonas pataikė po dvitaškį, Lukas Aukštikalnis smeigė tritaškį, dar vieną metimą pataikė Justas Nausėdas ir 11:1 spurtavusi „Sūduva-Mantinga“ įgijo 15 taškų persvarą – 52:37.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Žalgiris-2“ buvo nurėžęs deficitą iki 6 taškų (56:62), tačiau tuomet „Sūduva-Mantinga“ atsakė dar viena sėkminga atkarpa.

Evaldas Džiaugys, A. Urbonas ir L. Aukštikalnis pataikė po dvitaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 14:5 ir nugalėtojas klausimų nebekėlė – 76:61.

„Mums reikėjo prisitaikyti, kad nebuvo abiejų didelių, – po pergalės sakė M. Kiltinavičius. – Šarūnui Beniušiui šiek tiek skauda ranką, nusprendėme nerizikuoti. Dėl to kartais puolime trūko kokybės, bet kitais būdais radome, kaip rinkti taškus ir neblogai susigynėme. Tas leido laimėti.“

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Urbonas per 32 minutes surinko 18 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit., 3/4 baud.),, 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 8 klaidas bei 21 naudingumo balą.

Marijampolės komandai šį vakarą nepadėjo traumuoti Šarūnas Beniušis ir Edvinas Jezukevičius.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 18 (3/4 dvit., 3/6 trit., 7 atk. kam., 8 kld., 21 naud.), Lukas Aukštikalnis 15 (4/8 dvit.), Ignas Labutis 12, Evaldas Džiaugys 10 (5/6 dvit.).

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka (5/9 dvit.), Mantas Rubštavičius, Gytis Nemeikša ir Kajus Kublickas po 10.