Nuotr.: „Atletas“

Kauno r. „Atletas“ (19-17) gali būti visiškai ramus dėl savo galutinės pozicijos „7bet-NKL“ reguliariajame sezone.

10
18
7
7

Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 72:53 (19:6, 23:18, 14:14, 16:15) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (16-21) ir užsitikrino penktąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Dar prieš rungtynes „Žalgirio-2“ šansai buvo migloti. Pastariesiems reikėjo laimėti bent 32 taškų pranašumu ir tikėtis, kad „Atletas“ nelaimės dvejų likusių rungtynių, o patiems taip pat laimėti viską.

„Žalgiris-2“ dar negali būti ramus dėl savo galutinės pozicijos. Septintoje vietoje esantis Vilkaviškio „Perlas“ (15-21) atsilieka viena pergale, bet neturi tarpusavio akistatų pranašumo.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Martynas Linkevičius, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 13 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 2/2 baudų), 7 atkovoti kamuoliai bei 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Ignas Juškevičius, per 27 minutes pelnęs 16 taškų (4/11 dvit., 8/9 baudų). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 27 minutes pelnė 3 taškus (1/3 dvit., 1/1 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Visas rungtynes pirmavęs „Atletas“ nuo pat pirmojo švilpuko kibo į darbus. Pirmajame ketvirtyje pranašumas išaugo iki 15 taškų (19:4), o iki pertraukos dar labiau padidėjo (42:24).

„Žalgiris-2“ bandė priešintis ketvirtajame kėlinyje, kai po spurto 10:1 priartėjo iki 10 taškų atstumo (51:61). „Atletas“ netruko išsklaidyti varžovų viltis ir galingu finišu nepaliko varžovams vilčių.

„Žalgiris-2“: Mantas Rubštavičius 13 (2/6 trit.), Liutauras Lelevičius 12 (4/5 dvit.), Titas Sargiūnas 7 (4 kld.).

„Atletas“: Ignas Juškevičius 16 (4/11 dvit., 8/9 baud.), Martynas Linkevičius 13 (4/6 dvit., 7 atk. kam.), Karolis Babkauskas 10 (2/3 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Aidas Kavaliauskas 9 (5/6 baud., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gytis Sirutavičius 8 (2/3 trit., 3 per. kam.).