Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

„Telšiai“ (9-0) turėjo gerokai pavargti, kad iškovotų devintąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.

21
33
73%
11/15
3

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 81:79 (22:32, 20:4, 16:22, 23:21) po sunkios įveikė Joniškio „Delikatesą“ (2-6) ir vis dar lieka be pralaimėjimų.

Nuo pat rungtynių pradžios „Delikatesas“ perėmė rungtynių kontrolę (28:18), tačiau gynybą pagerinę telšiškiai antąjį kėlinį laimėjo 20:4 bei perėmė iniciatyvą (42:36).

Likus žaisti 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Darionas Rackley dvitaškiu sumažino deficitą iki 2 taškų (70:72), o kitoje aikštės pusėje baudų metimus sumetė Ovidijus Kaminskis (74:72).

Netrukus Fernando Salsamendi vėl mažino skirtumą tarp komandų, bet Ernestas Bružas pataikė dvitaškį, o vėliau ir tritaškį, tokiu būdu suteikdamas „Telšiams“ svarų pranašumą (79:72).

Tiksint paskutinėms 23 sekundėms Corey Boydas įsmeigė tritaškį, O. Kaminskis prametė baudas, o D. Rackley įmetė dvitaškį ir įplieskė intrigą (76:79).

Likus 5 sekundėms Joniškio ekipai teko imtis pražangų taktikos, tačiau Mindaugas Norkus sumetė baudų metimus, todėl Šarūno Kulevičiaus tritaškio nepakako palaužti „Telšiams“.

Telšių komandai O. Kaminskis per 22 minutes pelnė 21 tašką (5/5 dvit., 11/15 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 33 naudingumo balus.

Joniškio ekipos gretose išsiskyrė C. Boydas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 23 taškai (8/15 dvit., 1/1 trit., 4/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 21 (5/5 dvit., 11/15 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam., 33 naud.), Ignas Razutis 18 (5/6 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd.), Deividas Rasys 11 (2/9 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Norkus 9 (7 atk. kam.), Ernestas Bružas 8 (2/5 trit., 4 kld.).

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 24 (7/13 trit., 4 kld.), Corey Boydas 23 (8/15 dvit., 8 atk. kam., 25 naud.), Vilius Valuntonis 12 (2/2 trit.), Darionas Rackley 9 (3/7 dvit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.).