„Vytis-VDU“ (14-7) iškovojo dramatišką pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

22
5
89%
8/9

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 68:64 (28:14, 15:18, 13:18, 12:14) antrą sykį paeiliui nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (18-3).

Vos trečią kartą šį sezoną pralaimėję žalgiriečiai vertėsi be Motiejaus Krivo ir Liutauro Lelevičiaus.

Spurtu rungtynes pradėję šeimininkai greitai susikrovė dviženklę persvarą (10:0), kurią išsaugojo iki antrojo kėlinio pabaigos (43:32).

Po ilgosios pertraukos atsibudę žalgiriečiai surengė atsakomąjį spurtą 9:0 ir trečiajame ketvirtyje kirpo atsilikimą iki 4 taškų (50:54).

Ketvirtajame kėlinyje Dominykas Butka likus kiek mažiau nei 3 minutėms smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (62:62). Tada Ernestas Jonkus atsakė tuo pačiu, o tiksint paskutinėms 25 sekundėms kitoje aikštės pusėje pasižymėjo ir Gytis Nemeikša (64:65).

Likus 12 sekundžių E. Jonkus pataikė vieną iš dviejų baudų, bet rezultatą galėjęs išlyginti G. Nemeikša prametė ir „Vytis-VDU“ triumfavo.

Šakių komandai Augustinas Mikštas per 27 minutes pelnė 20 taškų (8/9 dvit., 1/4 trit., 1/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė G. Nemeikša, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 11 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 10 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 20 (8/9 dvit., 5 atk. kam.), Eimantas Žilius 11 (4/6 dvit.), Ernestas Jonkus 10 (5/6 baud., 7 rez. perd.), Rokas Mačiulis 7.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 12 (2/9 trit., 6 atk. kam.), Dominykas Grenda (2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Gytis Nemeikša (5/6 dvit., 10 atk. kam., 3 per. kam.) po 11, Matas Vokietaitis 9 (3/8 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Dominykas Butka 7 (7 atk. kam.).