Didžiausią „7bet-NKL“ sezono pergalę iškovojo Vilniaus „Stekas“ (11-16).

100%
2/2
63%
5/8

Tomo Purlio auklėtiniai namie 102:65 (26:19, 26:15, 24:19, 26:12) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservis“ (5-22).

„Stekas“ triumfavo 37 taškų persvara ir tai yra didžiausias jų „7bet-NKL“ pasiekimas.

Vilniečiai susmeigė net 20 iš 41 tritaškio, kol Klaipėdos komanda pataikė 7 iš 20 tolimų metimų.

20 tritaškių – atkartotas „7bet-NKL“ sezono rekordas, kurį lapkritį užfiksavo „Vyčio-VDU“ krepšininkai taip pat mače su klaipėdiečiais.

Daugiausiai prie šio rekordo prisidėjo po penkis tritaškius susmeigę Augustas Šuliauskas (5/10 trit.) ir Justas Sinica (5/9 trit.).

Šeimininkai dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 18 taškų persvarą (52:34), o trečiajame ketvirtyje jų pranašumas išaugo iki 26 taškų (76:50).

Vilniaus komandai Justas Šukelis per 28 minutes pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Kristupas Keinys, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 14 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 12 naudingumo balų.

„Stekas“: Justas Šukelis 18 (5/8 dvit., 2/3 trit.), Augustas Šuliauskas 17 (5/10 trit., 6 rez. perd.), Tadas Rinkūnas (3/5 trit.) ir Justas Sinica (5/9 trit., 4 rez. perd.) po 15, Paulius Semaška 14 (4/4 dvit., 2/5 trit., 6 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 11 (3/9 trit., 6 atk. kam., 3 per. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Keinys 14 (3/6 trit.), Gediminas Leščiauskas 12 (5/6 dvit.), Gabrielius Mažeika 10 (3/7 dvit., 5 atk. kam.), Matas Repšys 9 (5 atk. kam.), Rytis Šakaitis 8, Adomas Sidarevičius 7 (6 kld.).