Blogiausias pasiekimas: 55
Daugiausia pelno: Andreas Kalogiros

„7bet-NKL“ aštuonioliktos savaitės MVP tapo Vilniaus „Ryto-2“ gynėjas Modestas Babraitis.

Šį sezoną tai pirmas kartas, kai „Ryto-2“ atstovas buvo pripažintas naudingiausiu savaitės krepšininku.

19-metis kaunietis praėjusią savaitę ketvirtadienio rungtynėse su Vilniaus „Steku“ per 29 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei surinko 38 naudingumo balus.

„Rytas-2“ Vilniaus derbyje 93:83 įveikė „Steką“, tačiau antrajame savaitės tarpusavio susitikime be M. Babraičio besivertęs „Rytas-2“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą (81:101).

Pristatome ir kitus keturis krepšininkus, kurie taip pat pateko į geriausių žaidėjų penketuką.

Matas Repšys, Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“
Vid. 22 tšk., 11,5 atk. kam., 1 rez. perd., 1 per. kam., 28,9 naud. bal.

Pergalingose rungtynėse su Palangos „Kuršiais“ 21-metis klaipėdietis per 34 minutes įmetė 22 taškus (10/13 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 2 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtame mače prieš tą pačią komandą jis per 35 minutes taip pat surinko 22 taškus (4/6 dvit., 3/8 trit., 5/7 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Karolis Guščikas, Mažeikių „M Basket“
Vid. 16,5 tšk., 12 atk. kam., 1,5 per. kam., 1 blok., 27,5 naud. bal.

Pirmame savaitės susitikime su Kauno r. „Atletu“ jis per 30 minučių surinko 18 taškų (7/10 dvit., 4/6 baud.), 15 atkovotų kamuolių, rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius, bloką bei 35 naudingumo balus.

Laimėtame mače su „Atletu“ 30-metis puolėjas iš Kelmės per 24 minutes suvertė 15 taškų (5/7 dvit., 5/5 baud.), sugriebė 9 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Augustinas Mikštas, „Vytis-VDU“
23 tšk., 8 atk. kam., 1 rez. perd., 2 per. kam., 23 naud. bal.

Pralaimėtose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu-2“ 21-erių puolėjas per 32 minutes pelnė 23 taškus (7/10 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

Augustinas Kiudulas, Vilniaus „Rytas-2“
Vid. 18 tšk., 6,5 atk. kam., 1,5 rez. perd., 1,5 per. kam., 22 naud. bal.

Pergalingose rungtynėse su „Steku“ 19-metis vilnietis per 32 minutes įmetė 18 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 8/10 baud.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei surinko 20 naudingumo balų.

Antrajame tarpusavio mače jis per 35 minutes taip pat surinko 18 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 2 perimtus kamuolius bei 24 naudingumo balus.