Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Joniškio „Delikatesio“ (16-20) legionierių trio pelnė 65 taškus, o tai padėjo Žilvino Petraičio auklėtiniams 89:74 (16:25, 27:13, 24:16, 22:20) įveikti „Kretingos VR-Serviso“ (13-23) krepšininkus.

29
31
64%
14/22
11

Nugalėtojams Corey Boydas, per 37 minutes surinko 29 taškus (14/22 dvit., 0/2 trit., 1/4 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Dariono Rackley sąskaitoje buvo 21 taškas, Fernando Salsamendi – 15.

Kretingiškiai priešinosi tik kėlinį, po kurio net pirmavo 25:16. Antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė joniškiečiai, kurie spurtavo 16:5 ir ne tik išlygino, bet ir persverė rezultatą – 32:30. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Delikatesui“ pirmaujant 43:38.

Po pertraukos joniškiečiai ir toliau dominavo aikštėje. Trečiajį kėlinį Ž. Petraičio auklėtiniai pradėjo atkarpa 10:4 ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklę persvarą – 53:42. Po trijų ketvirčių joniškiečiai pirmavo 67:54.

Legionierių tempiamas Joniškio klubas lemiamame ketvirtyje išsaugojo turėtą persvarą bei šventė pergalę.

Kretingos ekipos neišgelbėjo ir puikus Martyno Mažeikos žaidimas. Gynėjas per 31 minutę pelnė 27 taškus (10/18 dvit., 1/6 trit., 4/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Kretinga VR-Servisas“: Martynas Mažeika 27 (10/18 dvit., 1/6 trit., 9 atk. kam., 4 kld., 26 naud.), Rytis Zabita 13 (6/10 dvit., 10 atk. kam.), Edgaras Danys 11 (2/5 trit., 5/5 baud., 4 kld.), Modestas Jurkaitis 7 (4 per. kam.).

„Delikatesas“: Corey Boydas 29 (14/22 dvit., 11 atk. kam., 3 blok., 4 kld., 31 naud.), Darionas Rackley 21 (4/7 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld., 28 naud.), Fernando Salsamendi 15 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 12 (3/7 dvit., 2/7 trit., 4 rez. perd.), Vilius Valuntonis 9.