Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Motiejus Krivas surinko galingą dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (25-11) pasiekė pergalę be žiūrovų vykusiose rungtynėse. Kauniečiai išvykoje 82:66 (18:20, 23:17, 18:13, 23:16) įveikė „Šilutės“ (16-20) ekipą.

20
31
11
67%
6/9

Dar vieną puikų mačą sužaidusio M. Krivo sąskaitoje per 26 minutes buvo 20 taškų (7/10 dvit., 6/9 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Įpusėjus pirmajam kėliniui šilutiškiai turėjo 8 taškų pranašumą (16:8), tačiau jauniesiems žalgiriečiams iki kėlinio pabaigos pavyko sumažinti deficitą iki 2 taškų (18:20). Vytauto Pliaugos auklėtiniai antrajame ketvirtyje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir po 20 minučių kovos pirmauti 41:37.

Po pertraukos vyko atkakli kova, tačiau sėkmingiau trečiojo kėlinio pabaigą sužaidę žalgiriečiai prieš lemiamas 10 minučių įgijo 9 taškų pranašumą (59:50).

Lemiamo kėlinio viduryje svečiai surengė dar vieną spurtą, atkarpą 19:5 laimėję kauniečiai užtikrintai pabėgo nuo varžovų (80:61). Persvarą „Žalgiris-2“ išsaugojo iki mačo pabaigos bei šventė užtikrintą pergalę.

Šilutės komandai Jalenas Warrenas per 34 minutes pelnė 19 taškų (8/12 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 19 (8/12 dvit., 7 rez. perd.), Edgaras Preibys 11 (5/7 baud.), Julius Liesis 10 (2/3 trit.), Yevhenas Balabanas 9 (6 atk. kam.), Karolis Sapiega 7 (1/6 trit.).

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 20 (7/10 dvit., 6/9 baud., 11 atk. kam., 2 blok., 31 naud.), Liutauras Lelevičius 15 (2/4 trit., 5/5 baud., 4 rez. perd.), Dominykas Butka 11, Nedas Montvila 10 (3/5 trit.), Gytis Nemeikša (3/7 dvit.) ir Kajus Kublickas po 7.