Nuotr.: S.Gvildys
Nuotr. S.Gvildys

„Šilutė“ (17-20) priešpaskutinėse „7bet-NKL“ reguliariojo sezono rungtynėse sugrįžo į pergalių kelią. Simono Serapino auklėtiniai namie 82:75 (27:19, 21:18, 15:23, 19:15) šį sezoną pirmą kartą nugalėjo „Telšius“ (28-10).

9
22
6
2

Pirmuose trijuose susitikimuose pergalę šventė telšiškiai.

Šį kartą „Telšiams“ rungtynėse nepadėjo Ovidijus Kaminskis, Rolandas Jakštas, Ignas Razutis ir Laurynas Kaveckis.

Pastariesiems tai buvo paskutinės reguliariojo sezono rungtynės, o „Šilutė“ šeštadienį kausis su Mažeikių „M Basket“, tačiau šilutiškiai nebegali nei nukristi, nei pakilti iš 6-osios vietos.

Tuo metu „Telšiai“ reguliarųjį sezoną baigė 2-oje pozicijoje, todėl iškovojo tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį bei namų pranašumą.

Rungtynės vyko be žiūrovų, nes „Šilutės“ komanda sulaukė sankcijų už lygos pažeidimus.

Likus 6 minutėms iki rungtynių pabaigos telšiškiai dar buvo priekyje (69:68), tačiau tada šeimininkai spurtavo 13:2 ir saugiai uždarė mačą.

Šilutės komandai Joshua Alexanderis per 24 minutes pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Povilas Gaidys, per 28 minutes pelnęs 19 taškų (3/4 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Po beveik dviejų savaičių pertraukos ant parketo sugrįžo Linas Lekavičius, per 22 minutes surinkęs 14 taškų (5/12 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 14 naudingumo balų.

Telšių ekipos gretose išsiskyrė geriausią „7bet-NKL“ mačą sužaidęs Seanas Fasoyiro, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 33 taškai (11/19 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 32 naudingumo balai.

Ernestas Bružas per 37 minutes išsimetė 10 tritaškių, iš kurių pataikė 4.

„Šilutė“: Povilas Gaidys 19 (3/6 trit.), Linas Lekavičius 14 (5/12 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Julius Liesis 10 (2/4 trit.), Joshua Alexanderis 9 (6 atk. kam., 2 blok.), Yevhenas Balabanas (4/4 dvit.) ir Karolis Sapiega (2/4 trit.) po 8, Edgaras Preibys 7.

„Telšiai“: Seanas Fasoyiro 33 (11/19 dvit., 3/6 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Ernestas Bružas 18 (3/7 dvit., 4/10 trit.), Tomas Rimša 9 (4/5 dvit., 5 atk. kam.).