Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

„Kretinga“ (1-1) pataikė 13 tolimų metimų ir įsirašė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločius auklėtiniai išvykoje 90:84 (22:25, 21:17, 22:24, 25:18) pranoko „Vytį-VDU“ (0-2).

20
30
10
91%
10/11

Abi komandos rungtynėse išsiskyrė puikiu pataikymo procentu iš tritaškio zonos. „Kretinga“ realizavo 13 iš 22 metimų (59 proc.), o šakiškiai atsakė 14 taiklių šūvių iš 29 (48 proc.).

Likus kiek mažiau nei 7 minutėms, po Eimanto Žiliaus dviejų taškų su pražanga, „Vytis-VDU“ dar turėjo 4 taškų persvarą (77:81), bet tolimais metimais šeimininkus baudusi „Kretinga“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir turėtos persvaros neišbarstė.

Kretingiškių gretose išsiskyrė Rytis Zabita, kurio sąskaitoje per 29 minutes – 20 taškų (10/11 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 30 naudingumo balų.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Mindaugas Stašys, per 29 minutes pelnė 21 tašką (3/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

„Vyčio-VDU“ komandai Eimantas Žilius per 30 minučių pelnė 17 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Vytis-VDU“: Deividas Kumelis 18 (4/6 trit.), Šarūnas Vingelis (7/9 dvit., 1/5 trit.) ir Eimantas Žilius (4/6 dvit., 2/3 trit., 8 atk. kam., 2 blok., 25 naud.) po 17, Nojus Lebskas 13 (3/5 trit., 6 atk. kam.), Ričardas Butkus 12 (2/5 trit.), Domas Uosis 7 (2/5 trit.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 21 (3/5 trit., 10/10 baud., 6 rez. perd., 29 naud.), Rytis Zabita 20 (10/11 dvit., 10 atk. kam., 30 naud.), Edgaras Danys 12 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 11 (3/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Edvinas Alunderis 10 (5 atk. kam.), Kristupas Smirnov 8 (3 per. kam.).