Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

Joniškio „Delikatesas“ (2-0) išlieka nesuklupęs naujame „7bet-NKL“ sezone. Žilvino Petraičio auklėtiniai namie 89:75 (20:20, 26:20, 22:19, 21:16) nugalėjusi Kauno r. „Atletas“ (0-2). Joniškio ekipai tai buvo 2 iš eilės laimėjimas.

17
23
9
50%
3/6

Taškas į tašką vykusi kova tęsėsi pirmus du kėlinius, kai trečiajame ketvirtyje vis užtikrinčiau rungtynių rungtynių kontrolę bandė perimti „Delikateso“ krepšininkai.

Courtese Cooperio tritaškis kilstelėjo Joniškio komandos pranašumą iki dviženklio (73:61), o per likusias 8 minutes šeimininkai persvaros neiššvaistė.

„Delikatese“ rezultatyviausiai žaidė Devin Hutchinson. Gynėjas pelnė 20 taškų (4/8 dvit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Jam talkino Šarūnas Kulevičius, kuris per 28 minutes pelnė 17 taškų (3/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/4 baudų metimai), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 23 naudingumo balus.

„Atleto“ gretose išsiskyrė Julius Liesis, kurio sąskaitoje per 31 minutę – 17 taškų (1/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Devin Hutchinson 20 (4/8 dvit., 3/6 trit.), Šarūnas Kulevičius 17 (3/6 trit., 9 atk. kam.), Martynas Tamulevičius 15 (4/6 dvit.), Lukas Kazlauskas 12 (4/6 dvit.), Darion Angelo Rackley (3/9 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.) ir Vilius Akučka po 7.

„Atletas“: Julius Liesis 17 (4/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Martynas Zigmantavičius 13 (4/6 dvit., 1/6 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Medas Kuprijanovas (4/5 dvit., 7 atk. kam.) ir Rokas Pocius (3/7 dvit., 5/8 baud.) po 11, Vilius Valuntonis 7.