Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Devino Hutchinsono vedamas Joniškio „Delikatesas“ (4-2) šventė 4 pergalę „7bet-NKL“. Joniškio klubas išvykoje 91:82 (29:22, 18:19, 19:14, 25:27) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-6).

14
26
8
9

Rungtynių pradžioje svečiai, vedami 9 taškus pelniusio Hutchinsono, įgijo 4 taškų pranašumą.

Komandos vis keitėsi tiksliomis atakomis, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Delikatesas“ ir padidino persvarą iki 7 taškų (22:29).

Antrajame kėlinyje „Neptūnas-Akvaservis“ vedamas Tomo Zalenskij spurtavo ir įpusėjus kėliniui išsiveržė į priekį 2 taškais.

Klaipėdiečiai ateinančias 4 minutes negalėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję joniškiečiai išsiveržė į priekį 9 taškais. Iki kėlinio pabaigos klaipėdiečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (41:47).

Paskutiniame ketvirtyje sužaidus 5 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ sumažino atsilikimą iki 6 taškų, bet „Delikatesas“ į kiekvieną geresnę klaipėdiečių atkarpą atsakydavo savąją ir pasiekė pergalę – 82:91.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiu buvęs Hutchinsonas per 26 minutes pelnė 24 taškus (4/4 dvit., 5/12 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Klaipėdos komandai Kristupas Leščiauskas per 30 minučių pelnė 17 taškų (3/3 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 17 (1/7 dvit., 3/3 trit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Matas Repšys 14 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Tomas Zelenskij 11 (4/5 dvit.), Karim Rtail 9, Gabrielius Mažeika (5 atk. kam.) ir Justas Žiubrys (2/3 trit.) po 8.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 24 (4/4 dvit., 5/12 trit.), Darionas Angelo Rackley 19 (5/8 dvit., 2/7 trit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam., 7 kld.), Lukas Kazlauskas 14 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd., 26 naud.), Nojus Jankūnas 10 (2/8 dvit.), Šarūnas Kulevičius 8 (2/9 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.).