Nuotr.: L. Šeputis

„Telšiai“ (8-0) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“. Povilo Šakinio auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 96:69 (19:24, 26:7, 34:15, 17:23) sutriuškino „Kretingą“ (2-7).

Po išmesto ginčo kamuolio telšiškiai startavo 8:0, tačiau svečiai sureagavo tinkamai, panaikino turėtą deficitą ir kėlinio pabaigoje spurtavo 9:0 atkarpa (24:17).

Deja, bet tai buvo viskas ką „Kretinga“ galėjo pasiūlyti šeimininkams. Per ateinančias 5 minutes kretingiškiai nepelnė nė taško, o per tą laiką „Telšiai“ surinko 18 (35:24).

Antrajame ketvirtyje į nokdauną varžovus pasiuntę telšiškiai antroje mačo dalyje dar labiau padidino savo persvarą, įsirašė užtikrintą pergalę namuose ir toliau išliko nepralaimėję – 96:69.

Telšiai komandai Deividas Rasys per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/5 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kretingos ekipos gretose išsiskyrė Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 13 taškų (2/3 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 15 efektyvumo balų.

„Telšiai“: Deividas Rasys 17 (5/5 dvit., 2/5 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Ignas Razutis (4/6 dvit., 3 per. kam.) ir Valerii Anisimov (4/5 dvit., 5 atk. kam.) po 13, Rolandas Jakštas (6 atk. kam.), Laurynas Kaveckis ir Nojus Radžius (2/6 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) po 10, Vilius Pocius 9, Ovidijus Kaminskis 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 13 (2/6 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Rytis Zabita 10 (5/7 dvit., 8 atk. kam.), Modestas Jurkaitis (4 per. kam.) ir Kristupas Smirnov (4 rez. perd.) po 9, Mantas Ruikis 7.