Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Geriausią karjeros pasirodymą surengęs Modestas Babraitis padėjo Vilniaus „Rytui-2“ (2-7) įsirašyti 2 pergalę „7bet-NKL“ sezone. Rezultatyvioje dublerių akistatoje Andriaus Šležo auklėtiniai 101:85 (24:15, 21:29, 30:21, 26:20) išvykoje nukovė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-8).

28
44
56%
5/9
43%
3/7

Trigubo dublio ritmu žaidęs Babraitis per 33 minutes pelnė 28 taškus (7/11 dvit., 3/7 trit., 5/9 baudų metimai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko 44 naudingumo balus.

Po pirmųjų 7 minučių rezultatas švieslentėje buvo lygus (15:15), bet tada šeimininkai užstrigo puolime, o tuo pasinaudoję vilniečiai atsiplėšė nuo „Neptūno-Akvaservis“ (28:15).

Besibaigiant antrojo kėlinio laikui klaipėdiečiai nubraukė turėtą deficitą ir į rūbinę keliavo atsilikdami minimaliu skirtumu (44:45).

Trečiajame ketvirtyje „Rytas-2“ vėl susigrąžino žaidimo kontrolę ir atstatė turėtą dviženklę persvarą (65:55).

Ir nors šeimininkai kelis kartus sumažino atsilikimą iki vienaženklio, tačiau paskutinėmis žaidimo minutėmis sostinės jaunuoliai, vedami Babraičio, pradėjo dar labiau tolti, įgijo rekordinę 17 taškų persvarą ir įsirašė pergalę uostamiestyje – 101:85.

„Neptūnui-Akvaservis“ Deividas Anužis per 28 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 3/3 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 efektyvumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis 20 (3/7 dvit., 3/3 trit., 5/6 baud., 7 rez. perd.), Matas Repšys 16 (7/12 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.), Kristupas Leščiauskas 15 (6/6 dvit., 5 rez. perd.), Laurynas Mikalauskas 14 (5/11 dvit., 9 atk. kam.), Gabrielius Mažeika 8 (2/3 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„RYT-2“: Modestas Babraitis 28 (7/11 dvit., 3/7 trit., 5/9 baud., 14 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 44 naud.), Gediminas Alisas 20 (9/13 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Gantas Križanauskas 18 (5/6 dvit., 2/4 trit.), Džiugas Remeikis 12 (2/4 trit.), Arūnas Rimkus 8 (2/3 trit.).