Nuotr.: Jurbarkas-Karys
Nuotr. Jurbarkas-Karys

„Telšių“ (7-0) žaidimas yra komandinio ir pergalingo krepšinio apibūdinimas, kadangi jie išlieka vieninteliai dar nepralaimėję „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 82:80 (26:17, 15:20, 25:20, 16:23) įtemptoje akistatoje nugalėjo „Jurbarką-Karį“ (6-2) ir įsirašė 7 pergalę iš eilės.

12
19
67%
4/6
5

Po išmesto ginčo kamuolio šeimininkai startavo 7:2, tačiau 8 iš eilės Rolando Jakšto taškai ir sėkmingas jo komandos draugų prisidėjimas atitolino „Telšius“ (26:17).

Antrajame ketvirtyje „Jurbarkas-Karys“ įstengė sumažinti deficitą iki minimalaus (35:36), bet telšiškiai vis dar laikėsi priekyje prabėgus pirmajai rungtynių pusei (41:37).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nepelnė taškų dvi minutes ir svečiai įgijo rekordinę persvarą (50:37).

Ir kai jau atrodė, kad viskas šioje akistatoje tapo aišku, jurbarkiečiai ne pirmą kartą parodė savo kovingą charakterį.

Tiksint lemtingoms pusantros mačo minutėms komandas skyrė 12 taškų (70:82), bet Karolio Kokoškos pastangomis šeimininkų deficitas greitai ištirpo iki 5 (77:82) ir likus 44 sekundėms „Telšiai“ pasinaudojo minutės pertraukėle.

Telšiškiai prarado dar vieną kamuolį ir Aidas Kavaliauskas smeigė sudėtingą tritaškį (80:82), tačiau jau buvo likusi mažiau nei sekundė ir „Telšiai“ išliko nepralaimėję.

Ovidijus Kaminskis buvo naudingiausias „Telšių“ gretose, o jo sąskaitoje per 26 minutes – 12 taškų (4/7 dvit., 4/6 baud. met.), 5 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 9 išprovokuotos pražangos bei 19 naudingumo balų.

Kitas pergalės kalvis Ignas Razutis per 30 minučių pelnė 17 taškų (5/5 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

„Jurbarkui-Kariui“ Aidas Kavaliauskas per 29 minutes pelnė 23 taškus (4/7 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

„Jurbarkas-Karys“: Aidas Kavaliauskas 23 (4/7 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 29 naud.), Tomas Delininkaitis 19 (2/5 trit., 7/8 baud.), Lukas Žukauskas 10 (1/5 trit.), Karolis Kokoška (1/6 trit., 8 atk. kam.) ir Valdas Vasylius po 9, Vytautas Šarakauskas 8 (4/7 dvit., 4 kld.).

„Telšiai“: Ignas Razutis (5/5 dvit., 2/3 trit., 5 kld.) ir Rolandas Jakštas (4/9 dvit., 3/4 trit., 5 atk. kam.) po 17, Deividas Rasys 14 (2/4 trit.), Ovidijus Kaminskis 12 (4/7 dvit., 5 atk. kam.), Aurimas Urbonas 9 (2/7 trit., 4 rez. perd.).