Nuotr.: KK „Atletas“
Nuotr. KK „Atletas“

4 pergalę „7bet-NKL“ turnyrinėje lentelėje įsirašė Vilniaus „Stekas“ (4-6), kuris namie 80:77 (17:19, 26:8, 21:23, 16:27) atlaikė varžovų šturmą ir nugalėjo „Šilutę“ (4-6).

14
19
78%
7/9
6

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie per pusę kėlinio įgijo dviženklę persvarą (15:5), bet į tai sureagavę vilniečiai spurtavo 10:0 ir priartėjo prie varžovų – 17:19.

Visgi kertiniu mačo momentu tapo antrasis ketvirtis, kadangi „Stekas“ surakino varžovus gynyboje bei Karolio Brusoko ir Aiščio Pilausko pastangomis perlaužė dvikovos eigą (43:27).

Prieš lemiamą kėlinį komandas dar skyrė 14 taškų (64:50), bet „Šilutė“ pradėjo vytis vilniečius ir likus 1,5 minutės išlygino rezultatą (73:73).

„Stekas“ vėl išsiveržė į priekį, o pražangų taktiką naudoję svečiai prasižengė prieš „Steko“ puolėją Kostą Jonušką, kuris pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (80:77).

Likus 4,3 sekundės svečiai dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet Brysono Etennie tolimas metimas tikslo nepasiekė

„Stekui“ Brusokas per 23 minutes pelnė 14 taškų (7/9 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Pilauskas, kuris per 30 minučių pelnė 16 taškų (2/6 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 efektyvumo balų.

Šilutiškių gretose naudingiausiai rungtyniavo Edgaras Preibys, kurio sąskaitoje per 34 minutes – 15 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Stekas“: Aistis Pilauskas 16 (4/7 trit.), Karolis Brusokas 14 (7/9 dvit., 6 atk. kam.), Kostas Jonuška 12 (2/4 trit., 6 atk. kam.), Mantas Šerkšnas (3/6 trit.) ir Lukas Pivoriūnas (4/4 dvit., 3 per. kam., 2 blok.) po 11, Paulius Semaška 10 (3/9 dvit., 1/7 trit., 5 atk. kam., 12 rez. perd.).

„Šilutė“: Brysonas Etiennie 25 (6/18 dvit., 3/9 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld.), Edgaras Preibys 15 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Yevhenas Balaban (3/7 dvit., 11 atk. kam.) ir Paulius Poška (2/7 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam.) po 11, Donovenas Carlisle'as 7 (7 atk. kam.).