Nuotr.: V. Selivončikas

Naudingiausią karjeros pasirodymą „7bet-NKL“ čempionate surengęs Dominykas Domarkas atvedė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (9-2) į 9 pergalę. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 80:60 (17:12, 23:16, 16:13, 24:19) dar kartą nugalėjo Palangos „Olimpą“ (11-3).

Praėjusios savaitės MVP tapęs Domarkas Palangoje vėl buvo pagrindinis pergalės kalvės. Dvigubą dublį surinkusio įžaidėjo sąskaitoje per 37 minutes – 23 taškai (1/3 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

Lyderių mūšyje, vedami Karolio Guščiko, sąlygas pradėjo diktuoti „Olimpas“ (10:3). Tačiau svečiai spurtavo 14:2 ir palenkė svarstykles į savo pusę (17:12).

Kaip ir prieš tai vykusiame susitikime „Sūduva-Mantinga“ solidžią persvarą vėl susikrovė antrajame kėlinyje, laimėdami pirmąją rungtynių pusę 40:28.

Po ilgosios pertraukos Marius Runkauskas buvo nubaustas technine pražanga, o lemiamame kėlinyje jos skirtos ir kitiems „Olimpo“ nariams. 2 iš jų gavo palangiškių atsarginių suolelis, o po 1 nubaustas Tautvydas Baltrušaitis ir komandos strategas Sandis Bučkevics.

Šaltą protą išlaikiusi „Sūduva-Mantinga“ pergalės iš rankų nepaleido ir išvykoje užtikrintai įveikė palangiškius – 80:60.

Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Julius Kazakauskas per 34 minutes pelnęs 12 taškų (3/8 dvit., 2/4 trit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 16 efektyvumo balų.

Prieš dvi dienas Marijampolėje taip pat triumfavusi „Sūduva-Mantinga“ 77:70 nugalėjo „Olimpą“ ir nutraukė jų 8 pergalių seriją bei šioje dvikovoje vėl vertėsi Tautvydo Kliučinyko, Žygimanto Šimonio, Egidijaus Dimšos ir Augusto Merkio.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 12 (3/8 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Šarūnas Valunta 10 (2/7 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Karolis Guščikas 9 (2 blok.), Paulius Danisevičius ir Marius Runkauskas (3/7 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam.) po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 23 (5/8 trit., 6/6 baud., 10 atk. kam., 6 rez. perd., 33 naud.), Aurelijus Pukelis 15 (5/6 dvit., 5/5 baud., 8 atk. kam., 7 rez. perd., 5 kld., 29 naud.), Domantas Vilys (1/7 trit., 6/8 baud.) ir Paulius Beliavičius (3/6 trit., 6 atk. kam.) po 13, Marijus Užupis 8 (2/2 trit.).