Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Prie 700 žiūrovų „Kretinga“ (5-9) 5 kartą triumfavo „7bet-NKL“ čempionate. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai Kretingos sporto centre 90:68 (16:20, 20:11, 25:21, 29:16) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (2-12).

23
29
83%
5/6
67%
6/9

Susitikimą „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo išsiverždami į priekį ir po Deivido Anužio dvitaškio įgijo 8 taškų persvarą (14:6), ir laimėjo pirmąjį kėlinį – 20:16.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai greitai išlygino rezultatą, o iki kėlinio pabaigos ir persvėrė rezultatą savo naudai (36:31).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ gerai dirbo gynyboje ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui išsiveržė į priekį (48:45), tačiau „Kretinga“ spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo 9 taškų persvarą (61:52).

Paskutiniame kėlinyje klaipėdiečiams arčiau priartėti nepavyko ir kretingiškiai įsirašė tvirtą pergalę – 90:68.

„Kretingos“ lyderis Mantas Ruikis per 23 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Uostamiesčio ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Laurynas Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 17 taškų (5/7 dvit., 7/7 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 27 efektyvumo balai.

„Kretinga“: Mantas Ruikis 23 (6/9 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 29 naud.), Justas Žiubrys 19 (5/5 trit.), Arvydas Šikšnius 12 (2/6 trit.), Edgaras Danys 11 (4/6 dvit., 1/5 trit.), Modestas Jurkaitis 10 (2/7 dvit., 6 rez. perd.), Rytis Zabita 9 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Laurynas Mikalauskas 17 (5/7 dvit., 7/7 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Deividas Anužis 14 (4/5 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd.), Matas Repšys 13 (4/9 dvit., 1/5 trit., 2 blok.), Gabrielius Mažeika 7 (2/3 trit., 5 atk. kam.).