Nuotr.: KK Atletas
Nuotr. KK Atletas

Augustino Mikšto ir Tito Januševičiaus tandemas pelnė 57 taškus bei padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ (6-5) 6 kartą triumfuoti „7bet-NKL“ sezone. Eriko Kučiausko kariauna išvykoje 102:92 (24:26, 29:19, 26:22, 23:25) pranoko „Šilutę“ (4-10).

Šakių ekipoje naudingiausiai žaidė Mikštas, kurio sąskaitoje per 35 minutes – 27 taškai (12/17 dvit., 3/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 31 naudingumo balas.

Nesustabdomas Januševičius per 32 minutes pridėjo 30 taškų (9/12 dvit., 4/11 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Šio sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs „Šilutės“ įžaidėjas Brysonas Etiennie per 38 minutes pelnė net 37 taškus (8/12 dvit., 6/11 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 37 efektyvumo balus.

Atkakli kovą tęsėsi pusantro kėlinio, bet tada svečiai pradėjo tolti ir įgijo dviženklę persvarą (51:41).

Po ilgosios pertraukos rezultatyvus ekipų žaidimas nedingo, o nemažinę apsukų šakiškiai susikrovė ir rekordinį pranašumą (74:57).

Paskutinės 10 minučių tebuvo tik formalumas ir „Vytis-VDU“ triumfavo taškų lenktynėse – 102:92.

„Šilutė“: Brysonas Etiennie 37 (8/12 dvit., 6/11 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld., 37 naud.), Edgaras Preibys 15 (4/6 dvit., 4 rez. perd., 6 kld.), Yevhenas Balaban (4/5 dvit., 1/5 trit., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Donovenas Carlisle'as (5/7 dvit.) po 13.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 30 (9/12 dvit., 4/11 trit.), Augustinas Mikštas 27 (12/17 dvit., 10 atk. kam., 31 naud.), Deividas Kumelis 15 (3/6 trit., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 4 kld.), Eimantas Žilius 12 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Šarūnas Vingelis 10 (2/2 trit.).