Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Aurelijus Pukelis dominavo, o Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (17-2) „7bet-NKL“ pirmenybėse laimėjo 12 kartą iš eilės. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 79:70 (18:17, 22:19, 20:14, 19:20) pasiekė revanšą prieš „Jurbarką-Karį“ (12-9).

26
32
80%
4/5
67%
8/12

Svečiai gerai dirbo gynyboje ir įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 14:4, tačiau jurbarkiečiai sugrįžo ir po pirmojo ketvirčio atsiliko minimaliu skirtumu (17:18).

Ir nors šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą, prieš ilgąją pertrauką „Jurbarko-Kario“ puolimas sustojo, o marijampoliečiai trečiojo ketvirčio pradžioje atsiplėšė 47:36.

Šeimininkai sumažino turėtą deficitą (48:54), tačiau arčiau priartėti prie čempionato lyderių nepavyko.

Likus 5 paskutinėms minutėms svečių pranašumas dar išaugo iki rekordinio (74:55) ir klausimų dėl „7bet-NKL“ savaitės rungtynių baigties nebeliko, o „Sūduva-Mantinga“ įsirašė 12 pergalę paeiliui.

Nesustabdomo Pukelio sąskaitoje per 21 minutę buvo 26 taškai (8/12 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 32 naudingumo balai.

Jurbarko ekipai Vytautas Šarakauskas per 19 minučių pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit. 4/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei surinko 15 efektyvumo balų.

Šeimininkų gretose rungtynes praleido Valdas Vasylius ir traumą besigydantis Aidas Kavaliauskas.

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Kokoška (4/9 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Vytautas Šarakauskas (5/7 dvit., 6 atk. kam.) po 14, Mindaugas Lukauskis 13 (4/10 trit.), Ignas Juškevičius 9 (4/10 dvit., 10 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 26 (8/12 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 32 naud.), Domantas Vilys 14 (5/6 dvit.), Marijus Užupis 11, Dominykas Domarkas 9 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Vytautas Šulskis 8 (3/8 dvit.).