Nuotr.: R. Lukoševičius
Nuotr. R. Lukoševičius

Po kelių patirtų nesėkmių Vilkaviškio „Perlas“ (12-10) atsitiesė sostinėje. Trumpa rotacija žaidę Šarūno Zablockio auklėtiniai išvykoje 96:87 (23:28, 16:15, 33:29, 24:15) nugalėjo Vilniaus „Rytą-2“ (6-15).

23
26
50%
8/16
6

Po išmesto ginčo kamuolio vilniečiai pelnė 7 taškus be atsako, tačiau artėjant pirmojo kėlinio viduriui svečiai išlygino rezultatą (11:11).

Visgi „Ryto“ dubleriai liko priekyje tiek po pirmojo (28:23), tiek po antrojo ketvirčio (43:39).

Po ilgosios pertraukos jaunuoliai bandė perlaužti dvikovos eigą savo naudai ir įgijo rekordinį pranašumą (53:44), bet „Perlo“ lyderis Ajare Sanni ėmėsi iniciatyvos, per trečiąjį kėlinį surinko 12 taškų ir prieš lemiamas 10 minučių švieslentėje degė lygybė (72:72).

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui svarstyklės pradėjo krypti į svečių pusę. Po Edo Valentos tritaškio iš kampo Vilkaviškio komanda įgijo dviženklę persvarą (90:79) ir po šio metimo vilniečiai atsitiesti nebesugebėjo.

„Perlą“ į pergalę vedusio Sanni sąskaitoje per 37 minutes buvo 23 taškai (8/16 dvit., 1/6 trit., 4/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Vilniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo naudingiausią karjeros mačą sužaidęs Gediminas Alisas, kuris per 34 minutes pelnė 26 taškus (8/11 dvit., 3/3 trit., 1/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 39 efektyvumo balus.

Šeimininkai šioje dvikovoje vertėsi be Nedo Cholevinsko, Aisčio Lukoševičiaus ir Nojaus Kuliešos. „Perlą“ žaidė 7 krepšininkų rotacija ir rungtyniavo be Roko Stankevičiaus, Armando Bancevičiaus, Igno Labučio, Edvino Daunio ir Gyčio Mačionio.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 26 (8/11 dvit., 3/3 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 39 naud.), Gantas Križanauskas 12 (5/8 dvit., 5 rez. perd., 4 kld.), Ernestas Naruševičius 11 (5/6 dvit., 8 kld.), Danielius Kasparas 10 (4/5 dvit., 6 atk. kam.), Paulius Velutis 9.

„Perlas“: Ajare Sanni 23 (8/16 dvit., 1/6 trit., 8 rez. perd., 6 per. kam., 5 kld., 26 naud.), Justinas Tuckeris 15 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas (4/5 dvit., 1/5 trit., 7 atk. kam., 5 per. kam.), Titas Pažarauskas (2/4 trit.) ir Edas Valenta (4/9 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam.) po 14, Modestas Žaunieriūnas 11 (3/7 trit., 5 rez. perd.).