Nuotr.: KK Atletas
Nuotr. KK Atletas

Dviženklį pergalių skaičių „7bet-NKL“ sezone pasiekė Kauno r. „Atletas“ (10-16), kuris namų tvirtovėje 83:62 (16:19, 21:13, 19:11, 27:19) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (12-14) ir atsitiesė po 4 nesėkmių iš eilės.

14
18
4
75%
3/4

„Delikatesas“ pagirtinai kovėsi pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:16, bet svarstykles antrajame į savo pusę palenkė šeimininkai (37:32).

Po ilgosios pertraukos jų pranašumas išaugo iki dviženklio (44:34), o paskutiniame ketvirtyje susikurtas 11:0 spurtas sudėliojo visas knygas į lentynas (80:53).

„Atleto“ komandai Julius Liesis per 25 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/4 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Joniškio ekipos aukštaūgis Martynas Tamulevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 11 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 3/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių bei 19 naudingumo balų.

Į „Delikatesą“ sugrįžęs amerikietis Donnellas Cegersas per 9,5 minutės pridėjo 4 taškus (2/3 dvit.), 3 atkovotus kamuolius ir 2 efektyvumo balus.

Šioje akistatoje Joniškio ekipai nepadėjo Darionas Rackley.

Abi šios komandos kovas tęs antrajame pogrupyje, kuriame varžysis 8-14 vietas užėmusios ekipos.

„Atletas“: Julius Liesis (4/7 dvit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Gedeonas Dimoke (5/12 dvit., 1/6 trit., 7 atk. kam.) ir Matas Mačijauskas (7/9 dvit., 4 blok.) po 14, Rokas Gadiliauskas (2/5 trit., 14 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius (2/6 trit., 5 atk. kam.) po 11, Rokas Pocius 8, Nojus Vaivada 7.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 13 (2/8 dvit., 3/10 trit., 4 rez. perd.), Ronaldas Rutkauskas (4/10 dvit., 11 atk. kam.) ir Martynas Tamulevičius (4/7 dvit., 12 atk. kam., 6 blok., 4 kld.) po 11, Šarūnas Kulevičius 10 (2/6 trit.), Lukas Kazlauskas 7 (7 rez. perd., 7 kld.).