Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Trečioje vietoje įsitvirtinę „Telšiai“ (24-7) pasiekė lengvą pergalę. Povilo Šakinio kariauna namų tvirtovėje 96:69 (24:16, 26:15, 24:18, 22:20) pervažiavo 8 krepšininkų rotacija besivertusį Šakių „Vytį-VDU“ (15-16).

13
18
9
67%
2/3

Reikalus telšiškiai išsprendė jau pirmoje rungtynių pusėje, kurią užtikrintai laimėjo 50:31, o po ilgosios pertraukos jų pranašumas dar išaugo ir artėjant paskutinio kėlinio viduriui siekė 34 taškus (85:51).

Kovą dėl atkovotų kamuolių šeimininkai laimėjo 48-26 ir geriau dalinosi kamuoliu (26 rezultatyvūs perdavimai prieš 14).

Telšius į pergalę vedė Deividas Rasys, kuris per 19 minučių pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino Rolandas Jakštas, kuris per 18 minučių pridėjo 18 taškų (8/9 dvit.), 1 perimtą kamuolį ir 16 efektyvumo balų.

Šakiai ekipos vedlio Deivido Kumelio sąskaitoje per 32 minutes buvo 13 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai ir 18 naudingumo balų.

Svečių gretose nepasirodė Kajus Leliukas ir Gabrielius Čelka.

„Telšiai“: Rolandas Jakštas 18 (8/9 dvit.), Gediminas Leščiauskas 14 (5/5 baud.), Deividas Rasys 13 (4/5 dvit., 9 atk. kam.), Valerijus Anisimovas 10 (5/5 dvit.), Tadas Pažėra 9 (1/6 trit., 4 rez. perd.), Ovidijus Kaminskis (8 atk. kam., 4 kld.) ir Ignas Razutis (2/4 trit., 7 rez. perd.) po 8, Nojus Radžius (1/5 trit., 7 rez. perd., 4 per. kam.) ir Laurynas Kaveckis (6 atk. kam.) po 7.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 17 (5/5 dvit., 2/8 trit., 4 kld.), Deividas Kumelis 13 (4/5 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Augustinas Mikštas 11 (2/9 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Domas Uosis 9 (3/3 trit.), Eimantas Žilius (2/5 trit.) ir Nojus Lebskas (4/7 dvit.) po 8.