Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Palangos „Olimpas“ (26-5) užfiksavo ilgiausią pergalių seriją šiame „7bet-NKL“ sezone. Pajūrio ekipa namuose 83:67 (23:13, 17:18, 11:21, 32:15) nugalėjo „Jurbarką-Karį“ (17-14) ir laimėjo 14 kartą iš eilės.

14
33
5
9

Paskutinį kartą 14 pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse buvo užfiksavusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, kuriai tai pavyko padaryti 2021-2022 m. sezone.

Įpusėjus paskutiniam rungtynių kėliniui šeimininkai priekyje buvo minimalia persvara (62:61), bet tada palangiškiai pakilo į lemiamą šturmą.

„Olimpas“ surinko 14 taškų be atsako ir sudavė lemtingą smūgį, po kurio, per beveik dvi likusias minutes, jurbarkiečiai nebeatsikėlė (76:61).

Nugalėtojams Julius Kazakauskas per 30 minučių pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 33 naudingumo balus.

Karolis Guščikas per 28 minutes pridėjo 17 taškų (7/15 dvit.), 8 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

Jurbarkičių gretose Ignas Juškevičius, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šeimininkams šiame susitikime vertėsi be Tado Budrio, Roberto Syčiaus ir Justo Vieversio.

„Olimpas“: Karolis Guščikas (7/15 dvit., 8 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius (5/5 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.) po 17, Julius Kazakauskas 14 (5/10 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam., 33 naud.), Robert Subotkevič 13 (4/7 dvit., 6 atk. kam.), Šarūnas Valunta 10 (2/4 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Ignas Juškevičius 15 (6/10 dvit., 6 atk. kam.), Tomas Delininkaitis (3/4 trit., 7 kld.) ir Karolis Kokoška (2/6 trit.) po 11, Mindaugas Lukauskis 9 (3/7 trit.), Lukas Žukauskas 8 (5 atk. kam.).