Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

3 pergalę iš eilės pirmajame pogrupyje įsirašė „Telšiai“ (25-7), kurie namų tvirtovėje 95:85 (27:11, 24:21, 19:24, 25:29) nugalėjo „Jurbarką-Karį“ (17-15)

15
24
100%
3/3
7

Artėjant pirmojo kėlinio viduriui svečiai dar laikėsi kovoje (7:10), tačiau tada telšiškiai spurtavo 30:6 atkarpa ir pasiuntė varžovus į nokdauną antrajame ketvirtyje (40:13).

Jurbarkiečiams per likusį žaidimo laiką nepavyko sumažinti deficito iki vienaženklio, nors kelis kartus jie buvo arti to ir „Telšiai“ pasiekė užtikrintą pergalę rezultatyvioje kovoje – 95:85.

Šiame mače nė karto neprametęs Ignas Razutis per 21 minutę pelnė 15 taškų (3/3 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Jurbarkiečių gretose išsiskyrė Karolis Kokoška, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 19 taškų (3/4 dvit., 4/6 trit., 1/1 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 24 efektyvumo balai.

Svečiams ant parketo nepadėjo Mindaugas Lukauskis ir Aidas Kavaliauskas.

„Telšiai“: Ignas Razutis (3/3 trit., 7 rez. perd.) ir Rolandas Jakštas (4/9 dvit., 6 atk. kam.) po 15, Ovidijus Kaminskis (6/8 dvit.) ir Tadas Pažėra (3/7 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.) po 13, Laurynas Kaveckis 10, Gediminas Leščiauskas (4 rez. perd., 3 per. kam.) ir Nojus Radžius (2/5 trit.) po 8, Deividas Rasys 7.

„Jurbarkas-Karys“: Karolis Kokoška 19 (4/6 trit., 6 atk. kam.), Lukas Žukauskas 17 (3/7 trit., 8/9 baud.), Ignas Juškevičius 16 (7/12 dvit., 8 atk. kam.), Mintautas Bulanovas 15 (8/9 baud., 5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10 (0/5 trit., 5 atk. kam., 4 kld.).