Nuotr.: J. Mockus

Justas Žiubrys plėšė tinklelį tolimais šūviais, o „Kretinga“ (15-22) šventė 15 pergalę „7bet-NKL“ sezone. Kretingiškiai namie 89:74 (20:23, 26:10, 26:20, 17:21) susitvarkė su Vilniaus „Rytu-2“ (11-26).

11
19
10
75%
3/4

Paskutinis laimėtas mačas Šilutėje kretingiškiams užtikrintų dešimtąją vietą, o nesėkmės atveju, jiems reikia tikėtis Kauno r. „Atleto“ kluptelėjimo sostinėje.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ pirmenybėse sužaidęs Justas Žiubrys per 21 minutę pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 efektyvumo balų.

Nojus Pabrieža per 15 minučių pridėjo 11 taškų (4/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 19 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Arūnas Rimkus, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje nežaidė Roberts Dembskis, o vilniečių – Modestas Babraitis, Gantas Križanauskas ir Gabrielius Jokubauskas.

„Kretinga“: Justas Žiubrys 21 (5/11 trit.), Mantas Ruikis 13 (5/9 dvit., 4 rez. perd.), Mindaugas Stašys 12 (5 rez. perd.), Rytis Zabita (5/9 dvit., 10 atk. kam.) ir Nojus Pabrieža (4/6 dvit., 10 atk. kam.) po 11, Edgaras Danys 7.

„Rytas-2“: Artūras Vilutis 16 (4/8 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 2 blok.), Arūnas Rimkus 13 (4/7 dvit., 5 rez. perd.), Ernestas Naruševičius (4/7 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.) ir Džiugas Remeikis (2/3 trit.) po 8, Ignas Urbonas (0/7 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Gediminas Alisas (6 atk. kam.) ir Danielius Kasparas (2 blok.) po 7.