Nuotr.: D. Lukšta

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė Vilkaviškio „Perlą“.

Ketvirtfinalio serijoje marijampoliečiai įsirašė pirmąją pergalę 1-0. Antroji serijos dvikova vyks Vilkaviškyje kovo 17 d. 16 val.

Nuo suolo pakilęs Antanas Udras sėkmingai įėjo į rungtynes, smeigė du tritaškius iš eilės ir šeimininkai įgijo solidų pranašumą (26:12).

„Sūduva-Mantinga“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį pažėrė tikrą tritaškių lietų ir realizavo 7 iš 9 tolimų bandymų (77 proc.).

Šeimininkai toliau kontroliavo mačą ir antrajame ketvirtyje ir kėlinio sirena tritaškį įdūrė Paulius Beliavičius grąžindamas dviženklę persvarą (46:34).

Po ilgosios pertraukos, Dominyko Domarko ir Domanto Vilio pastangomis, „Sūduva-Mantinga“ pradėjo galutinai periminėti iniciatyvą ir atsiplėšė rekordiniu pranašumu (64:46)

Tačiau „Perlo“ krešininkai nenuleido rankų, lemiamame kėlinyje spurtavo 11:0 bei nubraukė turėtą deficitą iki vienaženklio (64:57).

Ilginti atakas pradėję šeimininkai, po Vytauto Šulskio 4 baudų, vėl atstatė solidesnį pranašumą likus 2 žaidimo minutėms (73:61).

Per likusį laiką Vilkaviškio ekipa stebuklo nesukūrė ir marijampoliečiai triumfavo 77:65.

Šeimininkams Vilys per 22 minutes pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė kapitonas Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 14 taškų (6/7 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 1 rezultatyvus perdavimas bei 12 efektyvumo balų.

Svečiai šioje akistatoje pataikė 2 tolimus metimus iš 17 (12 proc.), o „Sūduva-Mantinga“ rungtynes baigė su 11 tritaškių iš 21 (52 proc.).

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 16 (3/7 dvit., 7/7 baud.), Dominykas Domarkas (3/4 trit., 4 rez. perd.) ir Domantas Vilys (2/4 trit.) po 15, Antanas Udras 11 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 7 (3 per. kam.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 14 (6/7 dvit.), Ignas Labutis 11, Kevin Anderson 10, Mantvydas Žukauskas 9 (1/6 trit.), Modestas Žaunieriūnas 8, Joshua Nurse'as 7 (6 atk. kam.).