Nuotr.: Perlas
Nuotr. Perlas

Plonu ledu rungtynių pabaigoje vaikščiojęs Kauno „Žalgiris-2“ (3-3) įsirašė dramatišką pergalę. Roko Kondratavičiaus jaunimas išvykoje 87:86 (18:21, 23:21, 25:24, 21:20) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (3-3).

21
29
4
12

Likus kiek mažiau nei 3 minutėms iki mačo pabaigos, žalgiriečiai turėjo saugų pranašumą (87:76).

Tačiau po šeimininkų pasitarimo šeimininkai pradėjo artėti – Giedrius Stankevičius ir Rokas Stankevičius smeigė po tritaškį, o kauniečiai negalėjo užpulti (82:87).

Švieslentėje degant paskutinėms 35 žaidimo sekundėms minutės pertraukėlės paprašė „Žalgirio-2“ strategas, bet po jos „Perlas“ du sykius perėmė kamuolį, surengė dvi žaibiškas atakas bei nubraukė deficitą iki minimalaus (86:87).

Po pasitarimo Vilkaviškio ekipos krepšininkai ėmėsi prasižengų taktikos ir tai pasiteisino. Prie baudų metimų linijos stojęs Jokūbas Rudaitis prametė kartus.

Visgi lemiamoje atakoje „Perlo“ gynėjas Bryce’as McBride’as prarado kamuolį ir likusį rungtynių laiką išdeginę kauniečiai šventė pergalę.

Nugalėtojų ekipoje asmeninius rezultatyvumo, naudingumo ir atkovotų kamuolių rekordus pagerino Aleksas Bieliauskas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 21 taškas (8/11 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 blokai ir 29 naudingumo balai.

Geriausią plius minus rodiklį komandoje turėjęs Rudaitis per 17 minučių pridėjo 9 taškus, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir 17 efektyvumo balų.

Vilkaviškio komandai McBride'as per 29 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius bei surinko 19 efektyvumo balų.

„Perlas: Bryce'as McBride'as 23 (6/10 dvit., 3/4 trit., 4 per. kam., 5 kld.), Rokas Stankevičius 11 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Armandas Bancevičius ir Modestas Žaunieriūnas (2/4 trit.) po 9, Seyi Reiley 8 (3/10 dvit., 5 atk. kam.), Giedrius Stankevičius (8 atk. kam.) ir Nojus Vaivada po 7.

„Žalgiris-2“: Aleksas Bieliauskas 21 (8/11 dvit., 12 atk. kam., 4 blok., 29 naud.), Mantas Juzėnas 18 (4/9 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Mantas Laurenčikas 16 (4/10 dvit., 5/6 baud., 3 per. kam.), Dovydas Buika 10 (5 rez. perd.), Jokūbas Rudaitis 9 (4/8 baud., 4 rez. perd., 3 blok.), Augustas Navickas 7 (3/7 dvit.).