Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

„7bet-NKL“ čempionate atsitiesė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-2). Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 86:85 (21:18, 24:26, 15:14, 26:27) laimėjo trilerį prieš aštuoniese žaidusius Palangos „Olimpo“ (3-3) krepšininkus.

18
19
71%
5/7
25%
1/4

Po išmesto ginčo kamuolio įnirtinga kova tarp komandų tęsėsi iki paskutinių mačo sekundžių.

Likus 50 sekundžių iki finalinės sirenos Julius Kazakauskas pelnė 2 taškus su pražanga ir išvedė palangiškius į priekį (82:81). Visgi kitoje aikštės pusėje Domantas Vilys atsakė dvitaškiu (83:82) ir „Olimpas“ sušaukė pasitarimą.

Po jo veteranas Mantas Ruikis realizavo tritaškį (85:83), paliko varžovams 20 sekundžių ir minutės petraukėlės paprašė jau marijampoliečių strategas.

Lemiamoje atakoje iniciatyvos ėmęsis Vilys, po išsikeitimo gavo šansą atakuoti Ruikį, ir atšokęs iš toli smeigė šaltakraujišką pergalingą dūrį – 86:85. Per likusią sekundę tolimą Kazakauskas paleido tritaškį, kuris skriejo pro šalį.

Rungtynių herojumi tapęs marijampoliečių įžaidėjas per beveik 24 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit.), sugriebė 3 kamuolius ir surinko 12 efektyvumo balų.

Ignas Labutis per 27 minutes surinko 18 taškų (1/1 dvit., 5/7 trit., 1/4 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 19 naudingumo balų.

Palangiškių nuo nesėkmės neišgelbėjęs Kazakauskas per 28 minutes pelnė 19 taškų (5/11 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 33 efektyvumo balus.

„Olimpas“: Julius Jucikas 29 (11/20 dvit., 7/8 baud., 25 naud.), Mantas Ruikis (5/5 trit., 25 naud.) ir Julius Kazakauskas (5/11 dvit., 6/7 baud., 12 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 33 naud.) po 19, Mindaugas Stašys 10 (5/5 baud., 9 rez. perd., 4 kld.).

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 18 (5/7 trit.), Domantas Vilys 14 (4/5 dvit., 2/5 trit.), Marius Valukonis 13 (4/5 dvit., 5/7 baud., 9 atk. kam.), Matas Jucikas 10 (4/6 dvit., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 9 (2/7 dvit.), Adas Šimonis 8 (1/6 trit., 5/7 baud., 6 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 7.