Nuotr.: Perlas
Nuotr. Perlas

Vilkaviškio „Perlas“ (4-3) grįžo į pergalių kelią „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio kariauna išvykoje 88:80 (20:19, 21:9, 23:16, 24:36) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (0-7), kuris ir toliau lieka be pergalių šiame sezone.

13
18
2
67%
2/3

Įspūdingą ir puolimu pagrįstą lemiamą kėlinį sužaidę joniškiečiai (36:24) pergalės pasiekti nesugebėjo. Svečiai minimaliu pranašumu (20:19) į priekį išsiveržė pirmajame ketvirtyje, o iki paskutinių dešimties minučių didino persvarą iki 20 taškų (64:44).

Lemiamo spurto šeimininkams neužteko ir „Delikatesas“ turėjo pripažinti septintąją nesėkmę per septynerias rungtynes „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Vilkaviškio ekipos gretose ryškiausiai spindėjo Modestas Žaunieriūnas, kurio sąskaitoje per 19 minučių buvo 14 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo Bryce'as McBride'as. Amerikietis per 27 minutes pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 2/10 trit.), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 12 naudingumo balų.

Pralaimėjusių komandoje dar vieną įspūdingą pasirodymą surengė Tomas Balčiūnas. Per 37 minutes krepšininkas pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 0/2 trit., 9/13 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 32 efektyvumo balus.

„Delikatesas“: Tomas Balčiūnas 25 (8/11 dvit., 9/13 baud., 9 atk. kam., 32 naud.), Kennethas Johnas Milleris 16 (4/6 dvit., 1/7 trit., 5/6 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 per. kam.), Simonas Kriaučiūnas 15 (3/4 trit.), Rokas Norutis 11 (3/6 trit., 6 atk. kam.), Domantas Šarauskas 10 (4/9 dvit., 5 atk. kam., 6 kld.).

„Perlas-Grupinis.lt“: Bryce'as Davienas McBride'as 24 (7/8 dvit., 2/10 trit., 4/10 baud.), Modestas Žaunieriūnas 14 (4/7 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Giedrius Stankevičius 13 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Seyi Reiley 10 (4/7 dvit., 7 atk. kam.), Rokas Stankevičius 9 (4/6 dvit., 7 atk. kam.).