Nuotr.: zalgiris.lt
Nuotr. zalgiris.lt

Taškų lenktynes laimėjęs Kauno „Žalgiris-2“ (4-3) pasiekė ketvirtą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Roko Kondratavičiaus auklėtiniai švykoje 100:90 (25:18, 30:23, 28:25, 17:24) pranoko Šakių „Vytį-VDU“ (4-2).

18
26
3
86%
6/7

Žalgiriečius į pergalę vedė asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinęs Mantas Juzėnas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 21 taškas (4/5 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

Naudingiausias ir rezultatyviausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ čempionate taip pat sužaidė Dovydas Buika ir Gvidas Gicevičius.

Buika per 27 minutes savo sąskaitoje turėjo 18 taškų, 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir 26 efektyvumo balus.

Gicevičius per 27 minutes pelnė 22 taškus, sugriebė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 18 efektyvumo balų.

Į šakiškių rikiuotę grįžęs ir tobulai varžovus atakavęs Gabrielius Čelka per 34 minutes pelnė 21 tašką (8/8 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose nežaidė Arnas Adomavičius ir Dastinas Morkūnas, o kauniečiams nepadėjo Kristupas Smirnovas, Dominykas Daubaris bei Ignas Štombergas.

Svečiai šioje akistatoje užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (41 prieš 20), tačiau dažniau klydo (28 klaidos prieš 17).

„Vytis-VDU“: Gabrielius Čelka 21 (8/8 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam., 32 naud.), Augustinas Mikštas 20 (6/8 dvit., 8/10 baud., 5 atk. kam., 4 kld.), Paulius Velutis 14 (4/5 dvit., 2/3 trit., 4 kld.), Deividas Kumelis (2/5 trit., 4 rez. perd.), Jokūbas Rubinas (1/5 trit., 3 per. kam.), Rokas Jocys (1/6 trit., 4 per. kam.) ir Nojus Lebskas po 7.

„Žalgiris-2“: Gvidas Gicevičius 22 (6/9 trit.), Mantas Juzėnas 21 (4/5 dvit., 3/6 trit., 7 rez. perd., 4 kld., 26 naud.), Dovydas Buika 18 (6/7 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Aleksas Bieliauskas 14 (3/7 dvit., 8/8 baud., 11 atk. kam., 3 blok., 8 kld.), Jokūbas Rudaitis 13 (2/2 trit.).