Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (26-13) Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) reguliarųjį sezoną užbaigė sunkia pergale. Namuose žaidę klaipėdiečiai po atkaklios kovos 80:74 (15:19, 24:19, 20:18, 21:18) įveikė „Tauragės“ (18-21) krepšininkus.

15
19
50%
3/6
4

„Neptūnas-Akvaservis“ ketvirtojo kėlinio viduryje užtikrintai pirmavo (75:65), tačiau svečiai lengvai pasiduoti neketino.

Rytis Pipiras pelnė du taškus, Liudas Valantinas realizavo baudų metimus ir „Tauragė“ spurtavo 7:0 ir iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, savo deficitą nukirpo iki 3 taškų (72:75).

Vis tik prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, baudų metimus realizavo Aidas Einikis ir padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (79:74). Kita „Tauragės“ ataka nebuvo sėkminga, o klaipėdiečių pergalę įtvirtino Džiugo Slavinsko baudos metimas (80:74).

„Neptūnas-Akvaservis“: Aidas Einikis ir Deividas Anužis po 15, Džiugas Slavinskas ir Arūnas Mikalauskas po 11, Jonas Dumašius 10.

„Tauragė“: Paulius Morkeliūnas 18, Tadas Sebežiovas 13, Rytis Pipiras 11.