Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Kauno „Žalgiris-2“ žengė antrąjį žingsnį Mezon NKL ketvirtfinalio link. Žalgiriečiai aštuntfinalyje svečiuose 94:79 (18:16, 29:20, 20:25, 27:18) įveikė to paties miesto KTU komandą.

18
28
100%
8/8
4

Serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris-2“ laimi 2-0. Trečiasis mūšis šeštadienį vyks „Žalgiris-2“ salėje.

Komanda, nugalėjusi šioje serijoje, ketvirtfinalyje susikaus su „Šilutės“ krepšininkais.

Jaunieji žalgiriečiai antrajame kėlinyje buvo įgiję tuomet rekordinę 13 taškų persvarą (47:34), tačiau po ilgosios pertraukos KTU sugrįžo į kovą.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 3 minutes KTU atsilikimas sumažėjo iki 6 taškų (45:51), o identiškas deficitas išliko ir po ketvirčio (61:67).

Lemiamą kėlinį „Žalgiris-2“ pradėjo 6 taškais iš eilės ir pabėgo 12 taškų atstumu (73:61). Po Mindaugo Motuzo ir Mato Sapiegos metimų KTU deficitas buvo sumažėjęs iki 7 taškų, tačiau tuomet žalgiriečiai spurtavo 12:2 bei likus 3 minutėms iki susitikimo pabaigos susikrovė 17 taškų pranašumą.

Vienas Ignas Sargiūnas paskutinio kėlinio metu surinko 13 taškų. Jis iš viso pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 5/6 baudos).

KTU: Mindaugas Motuzas 17 (5 atk. kam.), Karolis Kokoška 15 (6 atk. kam.), Matas Sapiega 12 (12 rez. perd., 11 kl.), Medas Kuprijanovas 11, Deividas Rinkūnas 8.

„Žalgiris-2“: Ignas Sargiūnas 21 (8/11 dvit., 5/6 baudos), Matas Jogėla 18 (8/8 baudos), Martynas Sajus 13 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 12, Rokas Jokubaitis 11 (7/7 baudos, 4 rez. perd.).