Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

Penktąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Gargždai“ (5-1). Eriko Kubiliaus auklėtiniai išvykoje 80:63 (17:15, 19:11, 19:14, 25:23) nugalėjo Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkus (2-4).

Gargždų komandoje išsiskyrė Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje – 19 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

19
26
67%
4/6
75%
3/4

Gargždų ekipa į priekį išsiveržė antrajame kėlinyje. Jam įpusėjus rezultatas dar buvo lygus (23:23), tačiau tuomet svečių komandą į priekį truktelėjo veteranai. Taškus pelnė Mantas Ruikis, M. Runkauskas bei Simas Galdikas ir prieš ilgąją pertrauką suteikė ekipai 10 taškų pranašumą (36:26).

Trečiajame kėlinyje šis pranašumas augo ir po S. Galdiko dvitaškio Gargždų komanda turėjo 15 taškų persvarą (49:34). Gytis Nemeikša pataikė du tritaškius, tačiau kitoje aikštelės pusėje taškus pelnė S. Galdikas ir Benas Ilevičius taip išlaikydami turėtą 15 taškų pranašumą (55:40).

Lemiamame ketvirtyje jaunieji žalgiriečiai bandė sugrįžti į rungtynes ir buvo priartėję iki 9 taškų (53:62), tačiau Gargždų komanda vėl šovė į priekį ir užtikrintai laimėjo susitikimą.

Kauno komandai G. Nemeikša pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 14 (2/6 trit., 4 rez. perd.), Gytis Nemeikša 10 (2/4 trit., 9 atk. kam.), Kajus Kublickas , Motiejus Krivas po 9, Dovydas Butka 7 (1/6 trit., 5 atk. kam.).

„Gargždai“: Marius Runkauskas 19 (4/6 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Benas Ilevičius 16 (3/7 trit.), Mantas Ruikis 14 (2/6 trit., 5 atk. kam.), Simas Galdikas 12 (5/10 dvit., 8 atk. kam.), Arvydas Kačinas 9 (4/6 dvit., 4 per. kam.), Mindaugas Stašys 8 (6/6 baud., 6 rez. perd., 5 kld.).