Nuotr.: Olimpas
Nuotr. Olimpas

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė Palangos „Olimpas“ (3-0). Sandžio Buškevico kariauna išvykoje 87:72 (25:16, 21:15, 24:27, 17:14) įrodė pranašumą prieš „Kretingą“ (1-2).

13
32
12
Blokuoti metimai
5

Rungtynės vyko Palangoje, nors šeimininkų teisėmis šiame mieste žaidė „Kretinga“.

Palangiškius į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Karolis Guščikas, kurio sąskaitoje per 23 minutes – 13 taškų (5/6 dvit.), 12 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 blokuoti metimai, 9 išprovokuotos pražangos bei 32 naudingumo balai.

Neprametęs nė vieno metimo prie pergalės ženkliai prisidėjo ir Robertas Syčius, kuris per 19 minučių pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 3/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

Kretingos komandai Mindaugas Stašys per 24 minutes pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/8 baudų metimai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Olimpo“ atsarginiai žaidėjai pelnė 48, o jų startinis penketas surinko 39 taškus.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 15 (2/3 trit., 7/8 baud., 6 rez. perd.), Modestas Jurkaitis 13 (2/5 trit.), Mantas Ruikis ir Rytis Zabita (4/9 dvit.) po 9, Edgaras Danys 8 (1/7 dvit., 2/8 trit., 3 per. kam.).

„Olimpas“: Robertas Syčius 16 (3/3 trit., 2 blok.), Karolis Guščikas 13 (5/6 dvit., 3/8 baud., 12 atk. kam., 5 blok., 32 naud.), Paulius Danisevičius 10 (1/5 trit., 4 rez. perd.), Julius Kazakauskas (5 atk. kam.) ir Marius Runkauskas po 9, Tautvydas Baltrušaitis 8 (2/5 trit., 6 kld.), Robert Subotkevič 7 (6 atk. kam.).