Nuotr.: M. Baranauskas
Nuotr. M. Baranauskas

„Šilutė“ (1-3) įsirašė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Simono Serapino auklėtiniai namuose 79:75 (17:18, 23:17, 21:16, 18:24) be pergalių paliko Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“ (0-4).

Rungtynes komandos pradėjo nerezultatyviai ir įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus.

Ketvirčio pabaigoje „Neptūnas-Akvaservis“ padidino persvarą iki 7 taškų, bet šeimininkai kėlinį uždarė dviem taikliais tritaškiais ir sušvelnino atsilikimą iki minimalaus (17:18).

Antrajame kėlinyje „Šilutė“ surengė spurtą 12:3 ir įgijo 8 taškų pranašumą (29:21).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnui-Akvaserviui“ buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki minimalaus, bet baigiantis trečiajam kėliniui šeimininkai vėl surengė galingą spurtą, po kurio susikrovė dviženklį pranašumą (51:61).

Paskutinį ketvirtį „Neptūnas-Akvaservis“ pradėjo gera gynyba, kurios dėka likus žaisti 3 su puse minutės rezultatą išlygino (65:65).

Vėliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis likus žaisti 100 sekundžių po Deivido Anužio tikslaus tritaškio klaipėdiečiai įgijo 3 taškų persvara.

„Šilutė“ į tai atsakė dviem tiksliais tritaškiais ir likus žaisti 30 sekundžių išsiveržė į priekį vieno metimo skirtumu (75:72).

Per likusį laiką šilutiškiai neleido varžovams priartėti ir šventė pergalę – 75:79.

„Šilutės“ komandai Brysonas Etiennie per 33 minutes pelnė 20 taškų (3/9 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Uostamiesčio ekipoje naudingiausiai žaidė Kristupas Leščiauskas, kuris pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 2/4 trit.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 20 efektyvumo balų.

„Šilutė“: Brysonas Etiennie 20 (3/9 dvit., 3/9 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Seanas Fasoyiro 14 (4/8 dvit., 5 atk. kam.), Edgaras Preibys 13 (4/5 dvit., 5/6 baud.), Laurynas Balkūnas 9, Ernestas Jaškus ir Donovenas Carlisle'as po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 22 (7/11 dvit., 2/12 trit., 6 atk. kam.), Kristupas Leščiauskas 16 (5/6 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam.), Matas Narvilas 12 (5/9 dvit.), Deividas Anužis 11 (4/7 dvit., 6 rez. perd.).