Nuotr.: Jurbarkas-Karys
Nuotr. Jurbarkas-Karys

„7bet-NKL“ debiutantai „Jurbarkas-Karys“ (4-1) lemiamame kėlinyje surakino varžovus gynybos gniaužtuose ir įsirašė 4 pergalę turnyrinėje lentelėje. Jurbarkiečiai namie 79:73 (19:19, 20:25, 15:24, 25:5) nugalėjo Šakių „Vytį-VDU“ (0-4).

10
20
100%
3/3
100%
2/2

Likus paskutinei trečiojo ketvirčio minutei komandas dar skyrė net 17 taškų (51:68).

Į pergalingą šturmą pakilę jurbarkiečiai per 8 su puse minutės leido varžovams pelnyti vos 3 taškus ir persverė rezultatą savo naudai (73:71).

Palūžę „Vytį-VDU“ krepšininkai raktelių nuo savo puolimo mašinos rasti nebesugebėjo ir įspūdingas „Jurbarko-Kario“ spurtas nenuėjo veltui.

Jurbarko komandai Valdas Vasylius per 12 minučių pelnė 10 taškų (2/2 dvit., 1/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tomas Delininkaitis. 41-erių gynėjas per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Šakiai ekipos gretose išsiskyrė Evaldas Džiaugys, kurio sąskaitoje per 27 minutes – 17 taškų (6/10 dvit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 16 (2/5 trit., 6/6 baud.), Karolis Kokoška 15 (5/9 dvit., 8 atk. kam.), Ignas Juškevičius (3/10 dvit., 9 atk. kam., 4 kld.), Vytautas Šarakauskas (5/10 dvit., 9 atk. kam.) ir Valdas Vasylius (6 atk. kam.) po 10.

„Vytis-VDU“: Evaldas Džiaugys 17 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Kajus Leliukas 15 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Deividas Kumelis 11 (3/9 trit.), Titas Januševičius 10 (3/9 dvit., 1/6 trit.).