Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Šakių „Vytis-VDU“ (2-4) uraganiniu puolimu  pasiekė 2 pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse. Šakių ekipa savo aikštėje 107:98 (36:15, 23:27, 19:26, 29:30) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-7).

28
25
64%
9/14
3

Rungtynes „Vytis-VDU“ pradėjo ypač rezultatyviai ir įpusėjus kėliniui įgijo 12 taškų pranašumą (23:11).

Antrajame ketvirtyje klaipėdiečiams sunkiai sekėsi rasti kelių link varžovų krepšio, o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino persvarą iki net 21 taško (36:21).

Šakiškiai vėliau savo pranašumą padidino dar iki 25 taškų (42:17), bet uostamiesčio komanda vedama Kristupo Leščiausko spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 13 taškų (36:49).

Baigiantis trečiajam kėliniui „Neptūnui-Akvaservis“ pavyko dar labiau priartėti ir prieš lemiamą ketvirtį sumažinti deficitą iki 10 taškų (68:78).

Per likusį laiką klaipėdiečiams nepavyko labiau pakovoti dėl pergalės ir saugų atstumą nuo priešininkų išlaikęs „Vytis-VDU“ šventė pergalę – 107:98.

Rezultatyviausią karjeros mačą pakartojęs „Vyčio-VDU“ gynėjas Titas Januševičius per 30 minučių pelnė 28 taškus (9/14 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Net 9 tolimus metimus realizavęs 22-ejų žaidėjas buvo per vieną taiklų tritaškį nuo pakartoto „7bet-NKL“ visų laikų rekordo, kuris priklauso Pauliui Beliavičiui. „Vyčio-VDU“ gynėjas užfiksavo antrą geriausią rodiklį istorijoje, o 9 tritaškius anksčiau pataikyti pavyko tik penkiems krepšininkams.

Uostamiesčio ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kuris įsirašė dvigubą dublį ir per 34 minutes surinko 17 taškų (7/11 dvit., 3/3 baud. met.), 15 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus bei 36 naudingumo balus.

Klaipėdiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir geriausią karjeros pasirodymą surengęs 18-metis Kristupas Leščiauskas.

Įžaidėjas per 32 minutes pelnė 24 taškus (4/6 trit., 6/9 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, išdalino 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 34 efektyvumo balus.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 28 (9/14 trit., 25 naud.), Augustinas Mikštas 20 (5/6 dvit., 3/5 trit., 5 atk. kam.), Eimantas Žilius 16 (6/7 dvit.), Kajus Leliukas 12 (6/7 dvit., 3 per. kam.), Šarūnas Vingelis ir Rokas Mačiulis (2/5 trit., 2 blok.) po 10.

„Neptūnas-Akvaservis“: Kristupas Leščiauskas 24 (4/6 trit., 6/9 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld., 34 naud.), Gabrielius Mažeika 18 (6/9 dvit., 1/5 trit.), Laurynas Mikalauskas 17 (7/11 dvit., 15 atk. kam., 7 rez. perd., 36 naud.), Matas Narvilas ir Aringas Brazauskas po 10, Karim Rtail 8.